DANPOL czyli potwierdzona jakość

potwierdzona przez konsumentów, którzy kolejny rok z rzędu wybrali produkty sygnowane marką Danpol za najlepsze jakościowo podczas ogólnopolskich badań konsumenckich przeprowadzonych w ramach programu Konsumencki Lider Jakości 2017.

Z Mariuszem Kieczmerskim właścicielem firmy Danpol rozmawia Łukasz Osypiński.

Drugi rok z rzędu marka Danpol okazuję się bezkonkurencyjna w kategorii “Materace dzięcięce”. To mocne potwierdzenie jakości Waszych produktów…

Jakość naszych produktów to nie przypadek tylko efekt wieloletniej, wytężonej pracy. Na tak konkurencyjnym rynku ciągle da się walczyć jakością produktów jednak pamiętamy przy tym, aby zachowując odpowiednią jakość nasze produkty były również przystępne cenowo. Należy pamiętać, że od tego jak wypoczywamy zależy nasze zdrowie fizyczne i psychiczne. 1/3 życia spędzamy w łóżku, niespokojny I nierówny sen to często wina nieodpowiednio dobranego materaca dlatego tak ważna jest jego jakość, dlatego tak mocno staramy się pilnować norm jakościowych w przypadku naszych produktów.

Jaki asortyment oprócz nagrodzonych materacy dziecięcych sygnowany jest marką Danpol i…dlaczego warto kupować Wasze produkty?

Obok materacy dla dzieci posiadamy akcesoria do ochrony materacy w postaci podkładów higienicznych i prześcieradeł. W naszej ofercie można znaleźć także poduszki, materace turystyczne, maty i nakładki na materace, przewijaki. Oczywiście posiadamy również szeroką ofertę materacy dla dorosłych i młodzieży począwszy od materacy gryczanych, poprzez materace lateksowe, sprężynowe, kokosowe, piankowe, wysokoelastyczne na turystycznych skończywszy.

Czy szykujecie Państwo nowości szykujecie na ten sezon?

Jesteśmy w trakcie przygotowywania nowych produktów, które wykorzystują innowacyjne materiały z branży tekstylnej. Przed nami jeszcze badani i atesty, które potwierdzą, prozdrowotne właściwości nowych materacy.

(fot: Danpol)

Wydania archiwalne