Gwarantowana jakość usług

Z Remigiuszem Breńskim, Prezesem firmy Maximus Broker Sp. z o.o., rozmawia Grzegorz Kozicki.

Gratuluję, firma Maximus Broker została Laureatem I. miejsca programu Konsumencki Lider Jakości 2018 w kategorii „Firmy brokerskie”. Jak przyjmuje Pan to wyróżnienie?

Dla mnie i moich pracowników to szczególna nagroda za ogrom ciężkiej pracy włożonej w opiekę nad klientami. Jest to także ukoronowanie naszego wysiłku włożonego w pracę nad jakością udzielanych usług. Duża ilość szkoleń oraz praca nad wysokim poziomem obsługi klienta przekładają się na sukces firmy. W branży brokerskiej bardzo ważne jest podążanie za potrzebami rynku i dostosowanie się do potrzeb klienta, dlatego naszymi priorytetami są sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę. Aby klient był w pełni zadowolony z obsługi wprowadziliśmy też system zarządzania jakością ISO 9001:2008, który pozwala na wychwycenie nawet najmniejszych uchybień w procesie obsługi klienta.

Konsumenci wskazali Państwa spółkę jako najlepszą firmę brokerską w Polsce. Co zdaniem Pana należy do najmocniejszych stron Maximus Broker?

Jedną z najmocniejszych stron firmy Maximus Broker jest podejście do klienta. Jesteśmy bardzo elastyczni i staramy się dostosować zarówno do oczekiwań klienta, jak i do warunków panujących na rynku. Klient jest dla nas najważniejszy i jego wymagania stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Dodatkowym atutem naszej firmy jest młody, ambitny zespół, który ciągle podnosi swoje kwalifikacje. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym zagadnieniom występującym w naszej branży.

Firma wielokrotnie była doceniana za zasługi w sferze HR. Czy to rzeczywiście ważny obszar spółki i przekłada się bezpośrednio na sukces rynkowy Maximus Broker?

Pracownicy są najważniejszą częścią zasobów naszej firmy. Gdyby nie oni, firma nie istniałaby na rynku w takiej formie, jaka ma miejsce teraz. Można pokusić się o stwierdzenie, że pracownicy stanową filar Maximus Broker. To oni kreują wizerunek przedsiębiorstwa poza siedzibą firmy i to dzięki nim konsumenci nas doceniają. Atmosfera w naszej firmie jest świetna, pracownicy mają ogromne szanse rozwoju swojej ścieżki zawodowej, przychodzą do pracy z uśmiechem na twarzy, a te czynniki przekładają się na sukces całego przedsiębiorstwa.

Na koniec chciałbym Pana zapytać dlaczego warto skorzystać z oferty Maximus Broker?

Myślę, że przyznana nagroda mówi sama za siebie. Szerokie kompetencje naszych pracowników oraz ich podejście do klienta pozwala nam sprostać nawet najtrudniejszym zagadnieniom. Doświadczenie zdobyte na rynku od 2001 roku pozwala nam na znakomitą obsługę klientów o różnym profilu działalności. Stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników oraz inwestowanie w ich rozwój gwarantuje wysoką jakoś oferowanych przez nas usług.

Wydania archiwalne