Pewność i jakość marki Tytan – pierwszym wyborem konsumentów w 2018 roku

Pewność i jakość marki Tytan – pierwszym wyborem konsumentów w 2018 roku

Produkty chemii budowlanej Tytan Professional – wiodącej marki Seleny, już po raz kolejny zostały wybrane przez respondentów jako najlepsze w kategorii „Silikony i pianki”. 25-letnia obecność marki na polskim rynku to potwierdzenie jej wysokiej pozycji oraz niesłabnącego zaufania, jakim cieszy się wśród wykonawców.

Selena jest jednym z czołowych producentów oraz dystrybutorów pian i silikonów na świecie (obecnie produkty sprzedawane są w 70 krajach globu). Sukces marki Tytan Professional potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia branżowe. O sile marki świadczy jednak najdobitniej wielkość sprzedaży oraz zadowolenie konsumentów. Dlatego szczególnie cenne są nagrody takie jak Złoty Laur Konsumenta 2018. Tytuł przyznawany jest na podstawie badań, przeprowadzonych w ramach programu. Nagradzane są te produkty, które cieszą się największą popularnością wśród respondentów.

– Tytuł przyznany marce Tytan Professional to potwierdzenie wartości, jakich od wielu lat dostarczamy wykonawcom. Jako producent zwracamy szczególną uwagę na trendy, pojawiające się na rynku i dążymy do tego, aby je wyprzedzać. Zależy nam, aby oferować wykonawcom takie rozwiązania, które nie tylko usprawnią ich pracę, ale będą też niezawodne – zarówno podczas aplikacji, jak i dalszej eksploatacji zastosowanych materiałów. Bardzo cieszy nas fakt, że w świadomości respondentów przy marce Tytan Professional pojawiły się takie określenia jak: „pewność” i „jakość” – mówi Paweł Burdziakowski, Dyrektor Marketingu w Selenie SA. – Nasz cel to dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. Z pewnością podobne cele mają wszyscy producenci, natomiast dla nas podstawą działań jest dostosowanie oferty do potrzeb fachowców z określonych branż. Mamy specjalistyczne produkty dla montażystów, dekarzy, glazurników i wielu innych profesjonalistów. To ich oczekiwania są dla nas wyznacznikiem dalszego rozwoju. – dodaje.

Obecnie Selena oferuje rozwiązania w 7 segmentach aplikacyjnych, oferując jednocześnie jedną z najszerszych ofert produktowych w branży – wiele z nich stanowią innowacyjne rozwiązania, stworzone z myślą o zróżnicowanych i dynamicznie zmieniających się rynkach. Oprócz topowych produktów kategorii takich jak piana pistoletowa Tytan Energy 2020, piana Tytan O2 czy silikon sanitrany UPG, jednym z ostatnich rozwiązań jest nowa generacja produktów, które stanowią pianokleje, na czele których stoi Tytan 60 SEKUND. Zastosowanie pianokleju wymaga mniejszego nakładu pracy, niż tradycyjne rozwiązania oparte i znacznie poprawia komfort pracy montażystów i instalatorów.

Konkurs Laur Konsumenta to ogólnopolskie badanie, mające na celu wyłonienie produktów i marek cieszących się największą popularnością wśród użytkowników. W trakcie prowadzonych przez cały rok badań respondenci wskazują te wyroby, po które sięgają najczęściej, z których są zadowoleni oraz te, które najchętniej polecają.

(fot. 1 Laur Konsumenta)

Wydania archiwalne