LightBox – zaufanie Klientów zdobywamy jakością

Od założenia LightBox w 2010 roku catering dietetyczny jest jedyną domeną działalności firmy. Spółka jest jedną z najdłużej działających firm w tej branży, a jej zespół w dietę pudełkową wkłada cały swój know-how, doświadczenie i zaangażowanie. Początkowo w ofercie znajdowała się tylko jedna dieta, ale wraz z rozwojem rynku i rosnącą świadomością Polaków na temat zdrowego odżywiania, oferta wzbogacona została o kolejne rodzaje i warianty diety.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, wprowadzono m.in. możliwość składania przez Internet zamówień na dowolne dni, zestawy bez śniadań lub bez kolacji oraz kolejne poziomy kaloryczne. Wszystkie diety LightBox inspirowane są dietą śródziemnomorską i mają prozdrowotny charakter, co oznacza, że można z nich korzystać długoterminowo, bez obawy o niedobory składników odżywczych. W ten sposób LightBox odpowiada na potrzeby zarówno tych, którzy chcą schudnąć, jak i osób, dla których najważniejsza jest wygoda, oszczędności czasu i pewność, że otrzymują zdrową dietę.

Diety LightBox bilansowane są pod kątem ponad 80 makro i mikroskładników oraz skomponowane są ze świeżych produktów, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Posiłki zawierają dużo warzyw, produktów pełnoziarnistych, zdrowych tłuszczów, nabiału (także bez laktozy) oraz chudego mięsa i ryb. Wiele surowców ma niski indeks glikemiczny. Dzięki takiemu podejściu do układania diety oraz zgodności z normami i zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia, jako jedyny catering dietetyczny w Polsce firma otrzymała rekomendację tej renomowanej instytucji.

W branży cateringu dietetycznego podstawą jest reputacja i zaufanie Klientów do firmy. LightBox zdobywa je dbaniem o jakość we wszystkich aspektach swojej działalności. Każdy posiłek musi być dopracowany nie tylko pod względem wartości odżywczych, ale też smaku, a ponadto ładnie podany. Pojemniki z kolei muszą być estetycznie zapakowane w całodniowe zestawy i dowiezione na czas do Klientów. Dzięki temu, że LightBox posiada zespół doświadczonych dietetyków, świetnego szefa kuchni oraz dysponuje własną flotą samochodów-chłodni, może gwarantować jakość, której oczekują Klienci.

 

(fot. 1 – Lightbox)

Wydania archiwalne