aQuator – pij na zdrowie!

Jako jedyne z jonizatorów naczyniowych posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny wydany przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – mowa o jonizatorach wody marki aQuator nagrodzonych tytułem Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2019!

Czy każda woda jest dobra dla naszego organizmu? Każdy zna wodę mineralną, źródlaną, czy tę wykorzystywaną na co dzień, wodę z kranu. Jest jeszcze jedna woda, której właściwości doceniło już wielu ludzi – woda alkaliczna.
Niestety nasza dieta, pęd cywilizacyjny, stres czy używki prowadzą o zachwiania równowagi kwasowo-zasadowej organizmu. Woda alkaliczna przejmują na siebie zadanie neutralizowania pozostałości kwasowych i dostarczania minerałów alkalicznych w przyswajalnej formie, dzięki niższemu napięciu powierzchniowemu woda alkaliczna łatwiej wiąże się z płynami ustrojowymi a z uwagi na mniejszą strukturę cząsteczek ma możliwość szybszego przedostania się przez błony komórkowe w skutek czego lepiej nawadnia nasz organizm, pomaga w utrzymaniu właściwej gęstości krwi oraz usuwaniu toksyn z organizmu. Jej regularne picie działa prewencyjnie i skutecznie zmniejsza ryzyko zachorowań.
Teraz dzięki kompaktowym rozmiarom i przenośnej formie jonizatorów naczyniowych marki aQuator możemy cieszyć się wodą alkaliczną i płynącymi z jej stosowania bonusami niezależnie od tego gdzie jesteśmy. Urządzenia dostępne są w dwóch pojemnościach: 1,5 i 3 litry, są intuicyjne i bardzo proste w obsłudze. Marka aQuator jako jedyna posiada w swojej ofercie model aQuator Silver z elektrodą pozwalającą na produkcję wody srebrnej.

 

(fot. 1 – Aquator)

(fot. 2 – Aquator)

(fot. 3 – Aquator)

Wydania archiwalne