Woda ma znaczenie

To wie każdy…pytanie czy robimy wszystko, aby mieć pewność, że spożywana przez nas woda, stanowiąca przecież około 70% masy ciała, to woda mająca dobry wpływ na nasz organizm? Biontech to marka utrzymująca wiodącą rolę na rynku systemów jonizacji wody alkalicznej. Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów marki Biontech jest przyznanie tytułu Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2019.

Biontech to koreańska marka jonizatorów wody, jeden ze światowych liderów tej branży. To marka, która cały czas rozwija się i ewoluuje, stawiając przy tym na rozwój wysokich technologii do produkcji najwyższej jakości jonizatorów wody, tak aby dzięki doskonałym urządzeniom i szerzeniu świadomości konsumenckiej dotyczącej zalet stosowania wody zjonizowanej zapobiegać chorobom na całym świecie.

Marka Biontech posiada szeroki asortyment jonizatorów wody od najprostszych jonizatorów naczyniowych, poprzez przepływowe jonizatory nablatowe aż na przepływowych jonizatorach podblatowych kończąc. Charakteryzują się one prostą, intuicyjną obsługą, posiadają opcję samooczyszczenia a wymiana filtrów jest dziecinnie prosta.

Więcej szczegółów oraz pełną ofertę jonizatorów wody marki Biontech znajdą Państwo na: www.mediasklep24.pl

Biontech to 30 lat doświadczenia, 10 międzynarodowych certyfikatów, 18 wyróżnień uzyskanych w wielu zakątkach świata i 5 lat gwarancji door-to-door.

(fot. 1 – Biontech)

(fot. 2 – Biontech)

Wydania archiwalne