KOMEX – gwarancja najwyższej jakości

Firma Komex, to działający nieprzerwanie od ponad 20 lat ceniony polski producent grzejników dekoracyjnych oraz łazienkowych. Firma niezmiennie cieszy się zaufaniem swoich klientów, czego kolejnym dowodem jest przyznany tytuł Konsumencki Lider Jakości 2019 w kategorii Grzejniki Łazienkowe.

Funkcjonalność i nowoczesny design idą w parze

Urządzając mieszkanie czy też planując remont, coraz częściej przykładamy uwagę do wszelkich detali. Zaprojektowanie funkcjonalnej, a zarazem estetycznej łazienki, to nie lada wyzwanie. Oprócz urządzeń sanitarnych, armatury oraz dodatków, warto zastanowić się również nad wyborem odpowiedniego grzejnika do naszego wymarzonego wnętrza – jest to przecież nieodzowny element wyposażenia każdego pomieszczenia.

Czym powinniśmy się kierować dokonując takiego wyboru? Z całą pewnością głównym kryterium powinna być funkcjonalność – grzejnik powinien zapewnić nam ciepło, dlatego tak ważne jest, aby odpowiednio dobrać moc grzejników. Kolejnym równie istotnym aspektem jest estetyka wnętrza oraz design.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Komex posiada w swojej ofercie wysokiej klasy niezawodne produkty, cechujące się nowoczesną stylistyką, bogatym wzornictwem oraz szeroką gamą kolorystyczną. Będąc przy kolorach warto zaznaczyć, że Komex wyróżnia się na rynku stosowaniem jednej z najnowocześniejszych technologii z wykorzystaniem komory próżniowej, a także specjalnych powłok lakierniczych, co daje efekt grzejników o fakturze np. drewna, marmuru, granitu czy innych oryginalnych wzorów w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.
To nie jedyna nowość, jaką firma proponuje. Idąc z duchem czasu Komex wprowadził także do swojej oferty lakiery strukturalne szorstkopowierzchniowe, które dają bardzo ciekawy efekt połyskliwych wtrąceń metalicznych.

Kolejny ważny aspekt podczas wyboru grzejników to ich jakość. Jest to przecież produkt, który ma nam służyć przez długie lata. Gwarancję wysokiej klasy grzejników Komex stanowią materiały służące do ich produkcji. Są to najwyższej klasy rury stalowe, lutowane lutem mosiężnym, bądź srebrnym. Warto dodać, że grzejniki Komex poddawane są szeregom testów na każdym etapie produkcji, dodatkowo dział kontroli jakości prowadzi kilkukrotne testy losowo wybranych grzejników na specjalnie przygotowanej ścianie badawczej. Podczas takiej kontroli badana jest szczelność oraz rozkład temperatur w poszczególnych punktach grzejnika. Kolejnym etapem produkcji po obróbce mechanicznej, jest oczyszczanie, fosforanowanie oraz płukanie, w wyniku których na grzejniku zostaje utworzona warstwa ochronna – gwarant tego, że grzejnik nie ulegnie korozji.
Najnowocześniejsze technologie wykorzystywane do procesu produkcji grzejników Komex, przekładają się na szereg atestów technicznych oraz rekomendacji i referencji.

Nie sposób nie zauważyć, że producent jako jeden z nielicznych na rynku, oferuje 5-letni okres gwarancyjny wraz z wszelkimi usługami serwisowania urządzeń. Oznacza to że, firma zatrudnia własnych serwisantów, więc w razie wystąpienia jakiejkolwiek usterki, klient nie musi się o nic martwić – Komex rozwiąże problem za nas.

Partner godny zaufania

Mając w planach zakup urządzeń grzewczych, warto zwrócić uwagę na naszego polskiego producenta firmę Komex, który wyróżnia się na rynku pod bardzo wieloma aspektami w niczym nie ustępując zagranicznym konkurentom. Innowacyjne technologie, bogata oferta, jak również indywidualne podejście do klienta – to wszystko zapewnia nam producent, firma Komex gwarant tego, że nasza łazienka będzie zarówno funkcjonalna, jak i elegancka.

(fot. 1 -Komex)

(fot. 2 – Komex)

(fot. 3 – Komex)

Wydania archiwalne