Para Farm – skuteczna walka z pasożytami

Pasożyty – nieproszeni goście w naszym organizmie

Organizm ludzki narażony jest na wszelkiego rodzaju uprzykrzające życie i szkodzące zdrowiu pasożyty. Owsiki to jedne z najczęściej występujących robaków. Ten ,,nieprzyjaciel” zagnieżdża się przede wszystkim w jelicie grubym, gdzie ma idealne warunki do życia oraz rozmnażania. Podczas tegorocznych badań rynku, postanowiliśmy zapytać Polaków, w jaki sposób radzą sobie z tym uciążliwym problemem. W kategorii „Preparaty przeciwko owsikom”, niekwestionowanym liderem w zwalczaniu tego pasożyta jest preparat Para Farm, a sami zainteresowani nagrodzili go tytułem Konsumencki Lider Jakości 2019.

Owsiki: wstydliwy problem

Owsiki to pasożyty jelitowe występujące głównie u dzieci w wieku przedszkolnym. Swoim wyglądem przypominają długie, cienkie, białe niteczki, które można dostrzec gołym okiem. Owsiki są bardzo uciążliwe, a o ich obecności może świadczyć m.in, świąd w okolicach odbytu, rozdrażnienie, trudności w koncentracji, problemy ze snem, brak apetytu i ogólne osłabienie organizmu. O problemie tym rzadko się mówi, a jest to przecież zjawisko powszechne. Na zakażenie pasożytami narażone jest bowiem każde dziecko. Szacuje się, że ma je już co szósty siedmiolatek. Pasożytami niezwykle łatwo jest się zarazić, ponieważ dostają się do organizmu różnymi sposobami. Zakażenie może mieć miejsce poprzez podanie dłoni, spożycie niedokładnie umytych owoców i warzyw, a także zabawę ze zwierzętami domowymi czy w piaskownicy.

Nie czekajmy – zapobiegajmy

Co zatem jako rodzice, ale też jako potencjalnie narażeni na zakażenie możemy zrobić, aby ustrzec się tego groźnego pasożyta? Z całą pewnością zapobiegać. Profilaktyka owsicy to nie tylko dbałość o higienę otoczenia i osobistą w postaci codziennych kąpieli, ale także częste mycie rąk, zmiany pościeli, ręczników oraz bielizny. Organizm można skutecznie wzmocnić również od środka, za pomocą odpowiednio skomponowanych mieszanek ziół.

Naturalnie, znaczy skutecznie

Preparat Para Farm to suplement diety, w składzie którego znajdują się jedynie naturalne składniki. Warto zaznaczyć, że zioła jakie znajdziemy w Para Farm zostały dobrane w taki sposób, aby naturalnie wzmocnić prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. I tak zawarte w preparacie nasiona dyni i ziele piołunu wykazują bezpośrednie działanie niwelujące pasożyty. Ziele macierzanki piaskowej wspomaga układ trawienny oraz wydalanie, a prawoślaz wraz z koprem włoskim przyczyniają się do prawidłowego wydzielania śluzu. Para Farm ma również silne działanie antyseptyczne, dzięki szałwii i tymiankowi, które wchodzą w jego skład. Na skutek takiego kompleksowego odkażania organizmu, staje się on wolny od obecności wszelkich drobnoustrojów. Preparat Para Farm został skomponowany w taki sposób, aby stwarzać niekorzystne warunki dla rozwoju pasożytów, zapobiegać niestrawności, a także działać przeciwgrzybiczo oraz bakteriobójczo, wzmacniając układ immunologiczny oraz oczyszczając organizm, dzięki czemu przywracane jest prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego. Dodatkowo Para Farm, zabezpiecza organizm przed ponownym zakażeniem parazytozą, co niestety jest dość powszechne. Tym bardziej warto wprowadzić preparat do swojej codziennej diety. Jest on bowiem bezpieczny, naturalny i co najistotniejsze – skuteczny.

Wydania archiwalne