ETYCZNY BIZNES I DOBRE SAMOPOCZUCIE

Nie od dziś wiadomo, że na nasze samopoczucie ma wpływ wiele czynników, wśród nich jest zdrowie, sytuacja finansowa, stabilna praca, rozwój zawodowy czy dobre relacje z bliskimi. Kto z nas właśnie o tym nie marzy? Czasami w natłoku obowiązków i spraw codziennych zapominamy o tym, co ważne…

Firma NATUR DAY S.A., chcąc zwrócić uwagę na najważniejsze aspekty, skupia się na promowaniu i propagowaniu szeroko rozumianego zdrowego stylu życia.
Szczególna troska o zdrowe funkcjonowanie organizmu człowieka jest obecnie podstawowym czynnikiem, gwarantującym dynamiczny, świadomy i inteligentny rozwój ludzkości, o czym doskonale wiedzą jej założyciele. Podstawową wizją spółki jest implementowanie konkretnych wartości wynikających z troski o zdrowie ludzi.

Tym, co wyróżnia bez wątpienia produkty firmy NaturDay jest 100% naturalnych ekstraktów roślinnych bez jakichkolwiek wypełniaczy – to podstawowa wartość, jaką fitoterapia postawiła sobie na drodze do budowania najlepszych produktów dla zdrowia. W ofercie produktowej możemy znaleźć najwyższej jakości syropy naturalne i kapsułki kompozycji ekstraktów roślinnych oraz kosmetyki pielęgnacyjne. W ostatnich miesiącach firma NaturDay wprowadziła na rynek również linię produktów dla zwierząt DOGtor i bardzo szybko zdobyły one uznanie i zostały nagrodzone Konsumenckim Liderem Jakości – Debiut Roku 2020.

”Przygotowując receptury naszych produktów, szczególną uwagę zwracamy na synergiczne współdziałanie użytych ekstraktów roślinnych. Takie podejście sprawia, iż połączone ekstrakty działają z większą siłą niż każdy z osobna. Synergia to większe bezpieczeństwo i wyższa
skuteczność”- mówi Przewodniczący Rady Naukowej, mgr farmacji Maciej Gawroński.

NaturDay to spółka, która kładzie szczególny nacisk na nieustanny rozwój, budowanie rzetelnego i etycznego biznesu.

(fot. 1 – Naturday)

(fot. 2 – Naturday)

(fot. 3 – Naturday)

(fot. 4 – Naturday)

Wydania archiwalne