Lider domowej strefy relaksu

Fotele masujące marki Pro-Wellness już od 23 lat dbają o zdrowie i właściwą regeneracje Polaków. Pozytywne opinie na temat foteli z masażem Pro-Wellness zdecydowały, że głosami konsumentów ta właśnie marka została uznana za lidera jakości kategorii i wyróżniona Złotym Godłem – KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2020.

Ocena respondentów

Respondenci kojarzą markę Pro-Wellness z dobrym masażem i fachowością, ceniąc również wygodę i komfort oferowanych foteli masujących. Spośród wszystkich marek foteli z masażem to właśnie Pro-Wellness została wybrana najbardziej znaną i najlepszą jakościowo marką gdzie 82,9% realnych użytkowników poleca ich produkty.

Lider rynku foteli masujących

Pro-Wellness od 1997 roku działa w branży produktów prozdrowotnych. Przez te ponad 20 lat dostarcza niezwykle skuteczne fotele masujące do polskich domów, z których chętnie korzystają osoby obolałe, szukające skutecznej regeneracji spiętych i zmęczonych mięśni. W ofercie marki Pro-Wellness znajduje się 10 różnych modeli zróżnicowanych ze względu na zakres masażu, wielkość czy też zakres cenowy tak, aby każdy mógł wybrać swój indywidualnie najlepszy fotel masujący. Już kilkadziesiąt tysięcy Polaków regularnie korzysta z foteli masujących od KONSUMENCKIEGO LIDERA JAKOŚCI 2020 – marki Pro-Wellness!

(fot. 1 – Wioletta Jurczyk, Opiekun Klienta marki Pro-Wellness)

Z Wiolettą Jurczyk, Opiekunem Klienta marki Pro-Wellness rozmawia Łukasz Osypiński

Czym jest dla Państwa zdobycie złotego godła Konsumencki Lider Jakości 2020?

Złote godło w programie Konsumencki Lider Jakości 2020 to dla nas szczególne wyróżnienie gdyż o wynikach badania w 100% decydują klienci, a to właśnie ich głos liczy się dla nas najbardziej. To dla klientów staramy się, aby nasze fotele masujące dostarczały jak najbardziej efektywnych masaży i tak liczne głosy na nas oddane są inspiracją do ciągłego rozwijania się i udoskonalania oferty. Niezwykle cieszy nas fakt, że według raportu, opracowanego na podstawie badania, jesteśmy kojarzeni przez klientów z najważniejszymi dla nas wartościami czyli dobrym masażem, bezpieczeństwem oraz jakością. Pozycja nr 1 i tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości dla marki Pro-Wellness to potwierdzenie i dodatkowy impuls w naszym ciągłym rozwoju.

Dlaczego warto postawić na relaks z Pro-Wellness?

Fotele masujące marki Pro-Wellness to coś więcej niż relaks, można powiedzieć że decydując się na nasze produkty klienci stawiają na regenerację, ćwiczenia, poprawę zdrowia bo takie efekty przynosi regularne z nich korzystanie. Taki domowy masażysta pozwala codziennie zadbać o odpowiednią dawkę mini-gimnastyki mięśni, dzięki czemu unikniemy zesztywnień i będziemy się czuć bardziej zrelaksowani. I właśnie ta skuteczność masaży wyróżnia nasze produkty, jest dla nas najważniejsza i od zawsze była naszym priorytetem.

Co z aktualnej oferty jest bestsellerem…i jak wyglądają plany na najbliższą przyszłość?

W ofercie marki Pro-Wellness znajduje się 10 modeli foteli masujących i nie ma wśród nich jednego bestsellera ponieważ różne są potrzeby klientów co do rodzajów zabiegów, czy też zakresu na jakie partie ciała ma być kierowany masaż. Można wyróżnić kilka najpopularniejszych modeli przykładowo fotel PW720 to nasz „najlepszy fotel masujący na świecie” wykorzystujący najbardziej zaawansowane technologie, fotel PW550 to ceniony kompleksowy masażysta klasy Premium, a popularne fotele PW370 i PW390 oferują najlepszy stosunek jakości do ceny. W najbliższej przyszłości planujemy wprowadzenie do oferty dwóch nowych modeli PW530 i PW430, które uzupełnią ofertę i zaoferują kilka ciekawych rozwiązań.

(fot. 1 – Pro Wellness PW370)

(fot. 2 – Pro Wellness PW720)

(fot. 3 – Pro Wellness PW550)

(fot. 4 – Pro Wellness Soul)

Wydania archiwalne