Wspieramy ludzi kochających sport

Z Konradem Szałkiewiczem, Dyrektorem Generalnym Herbalife Nutrition na Polskę, Czechy i Słowację rozmawia Grzegorz Kozicki

Gratuluję, produkty z serii Herbalife24 zostały nagrodzone godłem Konsumencki Lider Jakości – Wyróżnienie 2020. To kolejny sukces Państwa marki. Co oznacza dla Pana ten tryumf?
To faktycznie nasz kolejny sukces w ostatnim czasie. W październiku otrzymaliśmy godło Konsumencki Lider Jakości – Debiut 2020 dla Tri Blend Select o smaku kawowo-karmelowym. Przyznane nam w listopadzie wyróżnienie dla całej serii Herbalife24 to następne, niezwykle ważne dla nas osiągnięcie.

Seria Herbalife24 to nowoczesne, innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie odżywiania, skierowane do osób uprawiających sport. W przypadku jakich osób sprawdzi się ona najlepiej?
Herbalife24 idealnie sprawdzi się w przypadku tych osób, które po prostu nie wyobrażają sobie dnia bez codziennej dawki ruchu. „24” w nazwie serii jest nieprzypadkowe, ponieważ wspieramy ludzi kochających sport dosłownie przez 24 godziny na dobę. Niezależnie od tego, czy ktoś kocha bieganie, bierze udział w zajęciach online, czy ćwiczy w domowej siłowni, seria Herbalife24 wesprze go i w treningach i w regeneracji.

Co jest główną zaletą tych produktów?
Zalet i wyróżników naszych produktów jest całkiem sporo. Przede wszystkim jest to bardzo szeroka oferta, która odpowiada na wiele potrzeb trenujących osób. Dodatkowo, seria Herbalife24 jest regularnie sprawdzana przez program do testowania i certyfikowania suplementów INFORMED-SPORT, który daje użytkownikom pewność, że produkty z tym znakiem zostały przebadane pod kątem obecności substancji niedozwolonych oraz są wyprodukowane zgodnie ze standardami wysokiej jakości. Wszystkie produkty Herbalife Nutrition wyróżniają się tym, że wraz z nimi otrzymuje się opiekę Niezależnych Dystrybutorów. Potrafią oni dobrać odpowiednie produkty, ćwiczenia, pomagają w pomiarze ciała i w kontrolowaniu efektów, a także motywują do zdrowego trybu życia i starań o piękną sylwetkę. Co ważne dla naszych obecnych i przyszłych klientów, zostaliśmy niedawno po raz kolejny uznani globalnym liderem w branży odżywiania, marką numer 1 wśród produktów do kontroli wagi .

Jak z Pana perspektywy wygląda zapotrzebowanie na polskim rynku na produkty odżywcze dla sportowców? Jak Państwo wpisujecie się w trendy w tej dziedzinie?
W zależności od badań ¾ lub połowa Polaków deklaruje, że uprawia sport . Widać zatem, że w Polsce jest zapotrzebowanie na odżywcze produkty dla sportowców. Nasza seria Herbalife24 doskonale wpisuje się w ten trend. W jej skład wchodzi między innymi CR7 Drive, napój hipotoniczny, którego składniki pomagają w zwiększeniu nawodnienia, wytrzymałości organizmu oraz wspierają metabolizm. Mamy też wysokobiałkowy koktajl Formuła 1 Sport zastępujący posiłek (dla tych osób, które chcą schudnąć lub utrzymać wagę). W serii znajdują się także elektrolity bez kalorii i napoje węglowodanowo-proteinowe oraz białkowe. Oferta już jest bardzo bogata, a na rok 2021 zaplanowaliśmy jej poszerzenie.

Dziękuję za rozmowę.

(fot. 1 – Konrad Szałkiewicz, Dyrektor Generalny Herbalife Nutrition)

Wydania archiwalne