Zapach perfum, które przyciągają

W wymagającej branży perfumeryjnej liderów rynków wyłaniają opinie konsumentów. W badaniach rankingu Konsumencki Lider Jakości 2021 ankietowani wskazali LA RIVE jako markę, której ufają najbardziej wśród polskich producentów perfum.

Produkcja perfum to cykl procesów o wysokiej precyzji. Efekt końcowy oceniany jest przez konsumentów głównie przez pryzmat emocji. Jak połączyć to, co mierzalne z tym, co tak intuicyjne? W rankingu Konsumencki Lider Jakości 2021 preferencje konsumentów zdecydowały o przyznaniu złotego medalu marce LA RIVE. Jej twórcy mówią o sobie „Tworzymy zapachy, dostarczamy wrażenia”, łącząc priorytetowe kwestie jakości z wyzwaniem uchwycenia emocji w zapachu. Perfumy, istotny element wizerunku, wyrażają indywidualny styl. Kluczowy staje się więc nie tyle sam zapach, co wywołane nim wrażenia.

Przede wszystkim jakość

LA RIVE postawiła w budowaniu swojej marki na jakość. Od kompozycji zapachowych opracowywanych z wybitnymi perfumiarzami z francuskiego Grasse, po produkcję w Polsce. Decyzja o realizacji procesu we własnej fabryce pozwala na pełną kontrolę technologii i standardów. Ich najwyższy poziom potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2015 oraz kluczowy w kosmetyce GMP (Good Manufacturing Practice). Zarządzanie jakością definiuje również biznesowe procesy i relacje firmy.

Rozwój marki

LA RIVE to rozpoznawalna marka wód perfumowanych i toaletowych oraz zapachowych produktów uzupełniających pielęgnację: wód po goleniu, dezodorantów, żeli pod prysznic. Są także licencjonowane kolekcje specjalne jak LA RIVE MADE WITH SWAROVSKI® ELEMENTS, z której pochodzi SILKY PINK – damska woda perfumowana, która podbiła serca klientek, zdobywając tytuł Najlepszego Produktu 2021 w badaniu Najlepszy Produkt – Wybór
Konsumentów®. W kolekcjach dziecięcych dominują bohaterowie bajek m.in. spod szyldu Disneya. Wraz z rozwojem oferty pojawiają się kolejne kategorie, takie jak mgiełki
perfumowane do ciała i włosów
LA RIVE BODY & HAIR MISTS, które poza intrygującymi zapachami charakteryzuje wegańska formuła wzbogacona o witaminy. LA RIVE to polska marka, która stawia na zapachy przyciągające uwagę konsumentów, atrakcyjny design i wysoką jakość wykonania. Ta formuła kolejny rok z rzędu stawia markę na podium rankingu. Jej rynkowa weryfikacja na co dzień to zainteresowanie kupujących na pięciu kontynentach – w ponad 50 krajach, gdzie produkty LA RIVE obecne są na sklepowych półkach.

Wydania archiwalne