Stawiamy na najwyższą jakość

Adatex Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, jest uznanym deweloperem obecnym na rynku od 2009 roku. Firma specjalizuje się w realizacji wysokiej jakości projektów, dotyczących zarówno wielkomieszkaniowych zespołów apartamentowych, jak również obiektów biurowo-usługowych. Od początku swojej działalności stawia na nowoczesną architekturę, funkcjonalność projektowanych przestrzeni oraz szczególną dbałość o najwyższą jakość wykończenia.

W stronę potrzeb klientów

Śląski deweloper ma w swoim portfolio szereg zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych, wśród których znajdują się m.in. Osiedle Fabryczna w Katowicach, Osiedle Nowe Zagórze w Sosnowcu, Apartamenty Bacha w Tychach, Apartamenty Sikornik w Gliwicach, Osiedle Graniczna w Dąbrowie Górniczej. – Naszym założeniem jest spełnianie indywidualnych oczekiwań poprzedzonych szczegółową analizą potrzeb klientów, począwszy od pierwszego szkicu, poprzez profesjonalne zarządzanie, po nadzór nad kolejnymi etapami realizacji – wyjaśnia Michał Bizoń Dyrektor Handlowy Adatex Sp. z o. o. w Dąbrowie Górniczej. – Kładziemy duży nacisk na nabywanie nieruchomości gruntowych w najatrakcyjniejszych lokalizacjach regionu, co przekłada się na możliwość realizacji unikatowych projektów deweloperskich. Do budowy wykorzystujemy najwyższej jakości materiały budowlane. Dzięki wysokim wymaganiom, jakie stawiamy sobie i naszym kontrahentom, nasza oferta spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. W latach 2019-2020 oddano do użytku 249 mieszkań o łącznej powierzchni ponad 14,5 tys m² oraz 26 lokali użytkowych o łącznej powierzchni blisko 6,7 tys. m². Pomimo trwającej pandemii koronawirusa, Adatex nie zwalnia tempa kolejnych inwestycji. Do końca 2021 roku zostaną zrealizowane: I etap Osiedla Nowa Dąbrowa w Dąbrowie Górniczej z 52 mieszkaniami o powierzchni użytkowej ponad 3,5 tys m² oraz II etap Osiedla Nowa Dąbrowa w Dąbrowie Górniczej z 53 lokalami o powierzchni również ponad 3,5 tys m². Tegoroczne portfolio Spółki uzupełniają Apartamenty Bacha w Tychach (69 mieszkań o powierzchni użytkowej ponad 4,6 tys. m²) oraz I i II etap Osiedla Dębowy Park w Siemianowicach Śląskich (80 lokali o powierzchni blisko 4,8 tys. m²).

Z giełdowymi planami

Adatex ma już określone plany na najbliższą przyszłość. Oprócz dotychczas realizowanych działań, w 2022 roku zaplanowano otwarcie kolejnych inwestycji, na które składają się m. in. dwie nowe lokalizacje w Katowicach, II etap inwestycji w Gliwicach oraz nowa lokalizacja w Dąbrowie Górniczej. W kolejnych latach ekspansja dewelopera powinna objąć również inne województwa. Zarząd firmy rozważa ponadto wejście na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie i rozpoczęcie publicznej emisji akcji Spółki. W tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych, zorganizowanego przez redakcję „Strefy Gospodarki” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”, deweloper z Dąbrowy Górniczej znalazł się w najlepszej 10. krajowego zestawienia. – Pozycja zajęta przez naszą firmę stanowi na pewno powód do satysfakcji, ponieważ wynika z oceny naszych działań dokonanej przez niezależne gremium redakcyjne. Przede wszystkim jednak osiągnięty sukces motywuje nas do ciągłego podnoszenia jakości naszej pracy, aby nasza oferta spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – podsumowuje Dyrektor M. Bizoń.

(Adatex_fot. 1 – Osiedle Dębowy Park w Siemianowicach Śląskich – wizualizacja)

Wydania archiwalne