Tak się buduje w Radomiu!

Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Administrator” Sp. z o.o., funkcjonuje na lokalnym rynku nieruchomości już od ponad 20. lat. Będąc jednym z czołowych deweloperów w Radomiu, oddało do użytku 1123 lokale mieszkalne z przeznaczeniem na wynajem oraz ponad 600 mieszkań komercyjnych. Obecnie RTBS realizuje kolejną inwestycję, którą jest nowoczesne osiedle o nazwie „Apartamenty Magnolia” liczące 350 mieszkań.

Historyczna i największa

W ramach najnowszego projektu rozpoczętego w 2015 roku, powstanie sześć budynków z mieszkaniami jedno, dwu, trzy i czteropokojowymi oraz dwukondygnacyjnymi – pięcio i sześciopokojowymi, a także dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. W każdym budynku zaplanowano garaż podziemny, klatki schodowe zaś będą wyposażone w cichobieżne windy. – „Apartamenty Magnolia” to największa inwestycja w całej naszej historii – jej łączna wartość to ponad 50 mln zł netto – podkreśla Lech Barszcz Prezes Zarządu Radomskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Administrator” Sp. z o.o. – We wrześniu br zakończony zostanie pierwszy etap budowy. W jego ramach zostaną oddane do użytku dwa bloki – siedmio i ośmiokondygnacyjny, w których znajdzie się 118 lokali mieszkalnych, 62 podziemne miejsca garażowe oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze. W budynkach zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań, m.in. logotermy, czyli urządzenia umożliwiające ogrzewanie mieszkań o każdej porze roku, system wentylacji mechanicznej znacznie bardziej wydajny od grawitacyjnego, a także odpowiedni rodzaj okien pozwalający na uniknięcie problemu zawilgoceń. Zadbano również o bezpieczeństwo mieszkańców osiedla: będzie ono objęte całodobowym monitoringiem. Ponadto dla ich potrzeb powstanie specjalnie zaprojektowany teren rekreacyjny oraz plac zabaw dla dzieci. Dodatkowym atutem najnowszej inwestycji RTBS jest jej dogodna lokalizacja oraz bliskie sąsiedztwo ośrodka zdrowia, szkoły, galerii handlowych, marketów, a także przystanku komunikacji miejskiej.

(RTBS)profit dla mieszkańców

Interesującą propozycją wprowadzoną przez Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Administrator”, jest specjalny program lojalnościowy „RTBSprofit” skierowany do lokatorów zamieszkujących budynki wchodzące w skład spółki. W jego ramach mogą oni korzystać nawet z 20% zniżki na zakupy w sklepach objętych programem, a co istotne dostęp do niego jest bezpłatny. Stawiamy na komfort i zadowolenie wszystkich mieszkańców – podkreśla Prezes L. Barszcz. – Naszym celem jest ciągłe podnoszenie jakości świadczonych przez spółkę usług, w szerokim zakresie pojmowania społecznej odpowiedzialności biznesu. Dodatkowym atutem programu „RTBSprofit” jest możliwość zastąpienia kilku kart lojalnościowych jedną kartą, dzięki której mieszkańcy mogą korzystać ze zniżek u wszystkich partnerów RTBS Administrator.

Ponownie na podium

Działalność Radomskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego „Administrator” wyróżnia się na krajowym rynku. Znajduje to odzwierciedlenie w wysokich pozycjach zajmowanych w konkursach i rankingach. Spółka po raz kolejny zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Towarzystw Budownictwa Społecznego za rok 2017, organizowanym przez redakcję „Strefy Gospodarki”, ogólnopolskiego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej” (poprzednio w 2015 roku). RTBS zostało również uhonorowane tytułem „Lidera Rozwoju Regionalnego 2015”, podczas III Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Łodzi oraz Lidera Regionu 2015 w kategorii „Budownictwo Mieszkaniowe”.

Bogdan Leszczorz

Wydania archiwalne