Polska Jakość uśmiechu

POLDENT, bo o nim mowa, to polski producent instrumentów endodontycznych. Ponad ćwierć wieku doświadczenia zaowocowało wysoką jakością na światowym poziomie. Zespół specjalistów od 27 lat dba nie tylko o polskie, ale i o zagraniczne uśmiechy.

 

W dzisiejszych czasach i pogoni za atrakcyjnością, każdy z nas wie, jak ważny jest piękny uśmiech. Dzięki produktom firmy Poldent Sp. z o.o., leczenie kanałowe zębów staje się bezbolesnym zabiegiem. Własny park maszynowy, zaawansowana technologia stosowana również przez NASA, bagaż doświadczeń oraz grono specjalistów, pozwalają na wytwarzanie tak precyzyjnych narzędzi. – Zaczynaliśmy od małej rodzinnej firmy – mówi Marek Niedźwiedzki Prezes Zarządu i współwłaściciel spółki. – Dziś nasze instrumenty są znane w 71 krajach. Rocznie produkujemy milion opakowań produktów, szkolimy stomatologów na całym świecie i przede wszystkim uświadamiamy, jak prawidłowo dbać o higienę jamy ustnej.          W Polsce znany jako POLDENT a za granicą jako ENDOSTAR intensywnie wspiera Fundację do walki z nowotworem jamy ustnej „Z uśmiechem przez życie”. W ten sposób chce zwiększyć świadomość zarówno pacjentów, jak i dentystów w tematyce raka jamy ustnej, o którym cały czas mówi się zbyt mało. Działalność społeczna firmy nie ogranicza się do Fundacji. POLDENT wspiera także utalentowanych studentów.

Wszystkie te działania przyczyniają się do międzynarodowego sukcesu. Firma jest doceniana w wielu krajach za wysoką klasę swoich produktów. Ostatnim wyróżnieniem jest przyznanie przez Kapitułę Programu tytułu Polska Jakość 2017. – To dla nas zaszczyt, że zostaliśmy nagrodzeni za jakość, ponieważ od samego początku staramy się i dbamy, aby była ona na najwyższym poziomie – dodaje M. Niedźwiedzki. – Sukcesy, które odnosimy to zasługa ciężkiej pracy, determinacji i wytrwałości w działaniach całego zespołu naszych pracowników i osób, które ściśle z nami współpracują tworząc markę POLDENT. Firma nieustannie się rozwija i konsekwentnie dąży do wyznaczonych, coraz to nowych celów, aby uśmiechy na całym świecie nie znikały z naszych ust.

 

Monika Stolarczyk

 

Fot. 1 – Zarząd Poldent Sp. z o.o.

Wydania archiwalne