Gerda ponownie „złota”

Tegoroczne ogólnopolskie badania konsumenckie zrealizowane w ramach programu Konsumencki Lider Jakości 2017 nie pozostawiają złudzeń. Zdecydowanym liderem jakości w kategorii „Drzwi zewnętrzne/wejściowe” po raz kolejny została marka Gerda.
Lider Jakości
Respondenci cenią markę za oferowaną jakość dodatkowo argumentując swój wybór niezawodnością i bezpieczeństwem jakie oferują produkty Gerdy. W ślad za najwyższą jakością, bezpieczeństwem i trwałością podąża również design produktów marki Gerda czego dowodem są najnowsze produkty Gerda NTT.
Drzwi Gerda NTT
Nowe drzwi z grupy Gerda NTT charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej. Idealnie łączą najlepsze cechy drzwi metalowych: solidną, trwałą i wytrzymałą konstrukcję, najwyższy poziom bezpieczeństwa i estetykę z indywidualnym charakterem nowoczesnych drzwi dla najbardziej wymagających klientów. Skrzydła drzwi wykonano z materiałów najwyższej jakości, zapewniających odporność na trudy codziennej eksploatacji i oddziaływanie zmiennych warunków atmosferycznych. Drzwi Gerda NTT są oferowane w trzech liniach wzorniczych: AIR GLASS (z charakterystyczną szybą, potocznie zwaną szyba samochodową), QUADRO (z licznymi przeszkleniami i insertami zlicowanymi z powierzchnią skrzydła) i ELITE 3D (klasyczne wzory o eleganckich przetłoczeniach).

(fot: Gerda)

Wydania archiwalne