Jakość Warta uwagi

Kompleksowy zakres ubezpieczenia, bezzwłoczna pomoc w przypadku kłopotów i komfortowa likwidacja szkód oparta o najnowsze technologie to kluczowe cechy docenianych przez klientów ubezpieczeń komunikacyjnych Warty.
Zaufanie klientów buduje się przez lata. Ubezpieczenia komunikacyjne Warty po raz piąty zdobyły srebrne godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI w programie konsumenckim Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Wyróżnienie jest ważnym potwierdzeniem konsekwencji, z jaką Warta słucha ubezpieczonych i wprowadza w życie odpowiedzi na ich potrzeby dotyczące produktów czy likwidacji szkód. Klienci biorący udział w badaniu podkreślali wysoki poziom zadowolenia z obsługi w Warcie na każdym etapie korzystania z ubezpieczeń. Osoby badane uzasadniały swój wybór mówiąc o Warcie m.in. „Charakteryzuje ich dobra jakość obsługi i szybka likwidacja szkód”, „Szybko wypłacają odszkodowania, przystępne ubezpieczenia”, „ Wypełniają swoje zobowiązania”, „Zaproponowali mi najlepsze i najdogodniejsze warunki. Miła obsługa, rzetelność”, „Dobry zakres ubezpieczeń w rozsądnej cenie”, „W rodzinie korzystają i są zadowoleni”.
Ubezpieczenie dopasowane do oczekiwań
Warta posiada kompleksową ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych. Klient poszukujący ochrony znajdzie w Warcie rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. W zależności od oczekiwań może np. skorzystać z produktów all riskowych lub z dokładnie określonym zakresem ochrony. W tym pierwszym przypadku, osoby poszukujące szerokiego zabezpieczenia swoich finansów otrzymują ubezpieczenie obejmujące wszystkie zdarzenia, które nie zostały wyraźnie wymienione w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. To przejrzysta i wygodna propozycja. Poszczególne ubezpieczenia są dodatkowo uzupełnione o szeroki i przydatny pakiet usług assistance, które ułatwią rozwiązać wiele problemów, takich jak np. umówienie pomocy drogowej lub holowanie bez limitu kilometrów w przypadku zdarzeń powstałych na terenie Polski.
Innowacyjna obsługa klientów
Jakość oferty to jednak nie tylko szeroki zakres, ale także komfortowa i szybka likwidacja szkód. Rewolucją na rynku jest udostępniona klientom pierwsza na rynku aplikacja do mobilnej likwidacji szkód – Warta Mobile. Dzięki niej klienci Warty mają znacznie większy wpływ i kontrolę nad całym procesem. Nie muszą już szukać informacji o swojej szkodzie na infolinii lub u agentów. Dzięki aplikacji na bieżąco mogą sprawdzić w swoim smartfonie co się dzieje w sprawie zniszczonego lub skradzionego majątku. W wybranych przypadkach sami mogą również wyliczyć kwotę odszkodowania, a w przypadku jej zaakceptowania pieniądze zostaną przelane ubezpieczonemu nawet tego samego dnia. Co więcej, aplikacja daje możliwość szybkiego kontaktu z przedstawicielem firmy za pomocą komunikatora. Warta Mobile ułatwia też wymianę dokumentów pomiędzy klientem i firmą. Aby je dostarczyć wystarczy zrobić telefonem zdjęcie dokumentu, czy uszkodzonego przedmiotu, np. nart i wysłać za pośrednictwem aplikacji. Oznacza to koniec skanowania i wysyłania pocztą dokumentów do ubezpieczyciela, bo do wykonania wszystkich czynności wystarczy klientowi smartfon. Wszystko to wpływa również na maksymalne skrócenie czasu potrzebnego na rozwiązanie problemu klienta.
Ramka
Zespół Warty chciałby podziękować wszystkim klientom za zaufanie jakim nas obdarzają!

(fot: Warta)

Wydania archiwalne