Najlepsze rekuperatory!

W tegorocznych badaniach zrealizowanych w ramach programu Konsumencki Lider Jakości 2017 w kategorii „Rekuperatory” marka Pro-Vent uznana została przez konsumentów za najlepszą jakościowo markę na rynku. Cieszy to, że polski producent potrafi z powodzeniem konkurować z całą rzeszą uznanych na światowych rynkach marek.

Firma Pro-Vent Systemy Wentylacyjne jest polskim producentem wysokosprawnych rekuperatorów MISTRAL oraz płytowych bezprzeponowych gruntowych wymienników ciepła PRO-VENT GEO. Firma działa na rynku wentylacji od ponad 15 lat, dostarczając urządzenia do kilkunastu tysięcy inwestycji głównie na terenie naszego kraju, ale także w Niemczech, Francji, we Włoszech czy na Litwie.

W ofercie Pro-Vent znajduje się ponad 50 rodzajów rekuperatorów z wymiennikiem krzyżowym oraz przeciwprądowym, o wydajności od 200 m3/h do 6000 m3/h, wspartych dedykowaną automatyką dopasowaną do potrzeb Klienta. Unikalna, opatentowana konstrukcja rekuperatorów MISTRAL jest efektem wieloletnich badań i doświadczeń firmy, dzięki czemu urządzenia zapewniają znakomity mikroklimat w wentylowanych pomieszczeniach przez cały rok.

Bardzo wydajnym i ekologicznym rozwiązaniem jest połączenie rekuperatora z płytowym bezprzeponowym wymiennikiem GWC PRO-VENT GEO. Pozwala to dodatkowo na znaczne polepszenie parametrów zdrowotnych nawiewanego powietrza, a także na jeszcze lepszy odzysk ciepła lub chłodu, zapewniając przy tym maksymalny komfort przebywania w budynku nawet podczas dużych upałów i mrozów.

Oprócz najlepszych parametrów mikroklimatu, firma Pro-Vent dba również o przyjazne użytkowanie swoich produktów, zapewniając ich tanią eksploatację, cichą pracę, mały pobór mocy i – co ważne dla instalatorów – niewielką wagę.

Produkty Pro-Vent przeznaczone są zarówno dla małych obiektów (domków jednorodzinnych, niewielkich basenów, restauracji), jak i bardzo dużych obiektów i hal.

Więcej szczegółów na stronie: www.pro-vent.pl

(fot. 1 Pro-Vent)

Wydania archiwalne