Wprowadzamy nową jakość na rynek, stawiamy na jakość

Marka Crystal Lashes, której właścicielem jest spółka Crystal Beauty otrzymała wyróżnienie Debiut Roku w kategorii Profesjonalne produkty do stylizacji rzęs.

Czemu branża Beauty?

To bardzo proste, pomysł zrodził się w 2018r. I jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Nasze doświadczenie i liczne kontakty w Azji pozwoliły nam na znalezienie produktu, który wyróżnia się jakością. Poświęciliśmy wiele miesięcy na poszukiwania odpowiedniej fabryki, przeanalizowaliśmy proces produkcji rzęs syntetycznych i ich rodzaje, okazuje się, że w większości przypadków jest to produkcja maszynowa. Nasza fabryka wykonuje rzęsy ręcznie, począwszy od ich rozdzielania, przez nadawanie odpowiedniego skrętu i umieszczanie na paskach. Stawiamy na jakość, więc w trakcie produkcji nasze produkty przechodzą kilkakrotnie Quality Controll, jesteśmy pewni że jakość każdej partii jest taka sama, zawsze najwyższa. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze włókna koreańskie, dzięki czemu rzęsy są lżejsze i delikatniejsze, ma to duże znaczenie przy Stylizacjach objętościowych, gdzie do jednej rzęsy doczepia się 10 i więcej syntetycznych. Przed wprowadzeniem produktu na rynek poprosiliśmy Stylistki rzęs o sprawdzenie naszego produktu i ocenę, okazało się że trafiliśmy w tzw. dziesiątkę.

Czy trudno zaistnieć na rynku Beauty nowej marce?

Jesteśmy nową marką i najtrudniejszym jest przekonanie przyszłych Klientów do wypróbowania naszych produktów. Statystyki pokazują, że zdecydowana większość Stylistek Rzęs po przetestowaniu naszego flagowego produktu paletek Extreme Volume Crystal Lashes jest zachwycona jakością i wyglądem naszych paletek i już z nami zostaje.W ofercie posiadamy aktualnie trzy rodzaje rzęs Extreme Volume – rzęsy uniwersalne do każdej metody, Elipse dedykowane do Stylizacji 1:1 i Camellia stosowanych do metody Kim Kardashian.
Od początku naszej działalności prowadzimy liczne wielotorowe kampanie w sieci, tak aby uświadomić Klientów, że w rynkowej cenie mogą otrzymać produkt na którym będzie się lepiej pracowało.
Współpracujemy z największymi tematycznymi portalami jak np. Polska Kosmetyka i Kosmetologia (www.pkik24.pl), czy np Republika Kobiet. (www.republikakobiet.pl) w najbliższym czasie planujemy pokazanie produktów na targach Beauty. Wszystkie te działania wpływają pozytywnie na wizerunek naszej marki Crystal Lashes, co przekłada się na również na sprzedaż.
Małymi kroczkami dążymy do celu a Państwa wyróżnienie jest jednym z nich.

Kim są Państwa Klienci? Czy są to Stylistki, czy duże firmy?

Crystal Lashes to profesjonalne produkty do stylizacji rzęs, nasi Klienci to głównie Stylistki Rzęs, Salony Beauty, ale nasza oferta kierowana jest również do specjalistycznych hurtowni niedawno rozpoczęliśmy współpracę z kilkoma większymi Klientami, podpisaliśmy również umowę na dystrybucję marki Crystal Lashes w Anglii.

Jakie są Państwa plany na przyszłość?

W najbliższym czasie wprowadzamy do oferty kolejne produkty, reagujemy na potrzeby Klienta i informacje, jakie otrzymujemy każdego dnia. Oferta Crystal Lashes wzbogaci się o nowe rzęsy, Kleje, Removery i Cleanery.
Aktualnie nasze działania koncentrujemy na poszukiwaniu Partnerów handlowych i tu bardzo prężnie działa Pan Michał Gawerski Specjalista ds. Rozwoju, budujemy sieć Salonów Autoryzowanych pod nadzorem Agnieszki Chętnik specjalisty ds. Budowania sieci sprzedaży, która też jest pomysłodawcą marki, rozwijamy dział szkoleń poprzez współpracę z najlepszymi Stylistkami Rzęs w Polsce za co odpowiedzialna jest Pani Katarzyna Marek nasza główna Instruktor i doświadczona Stylistka Rzęs. Celowo wymieniłem z nazwiska ważne osoby w naszej firmie, chciałbym podziękować im za poświęcenie i dobrze wykonaną pracę. Nasza firma to przede wszystkim ludzie którzy tworzą świetny zespół rozumiejący potrzeby Klientów.
W związku z rozwojem już niedługo przenosimy się do nowego biura w centrum Warszawy gdzie otworzymy sklep detaliczny a na miejscu nasza stylistka będzie wykonywała Profesjonalną Stylizację rzęs.

 

(fot. 1 – Crystal Lashes)

Wydania archiwalne