SUSHI ??? …. TYLKO TOKYO !

Tak zdecydowali Konsumenci, którzy docenili jakość pierwszej na polskim rynku firmy produkującej gotowe zestawy sushi. Marka SUSHI-TOKYO otrzymała od Konsumentów idealny prezent na swoje 10 – lecie istnienia: Złote Godło – Konsumencki Lider Jakości 2019 !

W dobie wiecznego pośpiechu i chronicznego braku czasu staramy się celebrować każdą wolną chwilę, dla większości z nas taką chwilą jest posiłek. Dostępne w masowej dystrybucji gotowe zestawy SUSHI-TOKYO nam go oszczędzają. Zestawy SUSHI-TOKYO są zestawami przygotowywanymi w ideologii japońskiej precyzji skupionej wokół wysoko jakościowych półproduktów, dzięki czemu najbardziej przypominają te, które spotkać możemy w sushi barach.

Firma Doppelt Sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Poznaniu, właściciel marek: Sushi – Tokyo, Tokyo-Tey, Poke Bowl, Pasjo jako pierwsza na rynek Polski wprowadziła koncept „ready to go” w postaci gotowych zestawów sushi. Od 2009 roku konsekwentnie buduje swoje portfolio w oparciu o jedyną i słuszną strategię w tej branży – JAKOŚĆ PONAD WSZYSTKO.
Dzięki japońskim recepturom, zaprzyjaźnionym szefom kuchni z kraju kwitnącej wiśni oraz miłości do estetyki podania, stali się firmą, która zdecydowanie wyprzedza trendy i nadaje tempo rozwoju w swoich kategoriach. Dziś, po 10 latach funkcjonowania na rynku, ich siłą wciąż pozostają produkty ręcznie robione, choć poszczycić się mogą najnowocześniejszą w Polsce linią produkcyjną w fabryce o powierzchni ponad 2 500 m kw.

Spółka w 100% oparta na polskim kapitale, została bardzo dobrze przyjęta również w Europie. Zestawy SUSHI-TOKYO codziennie wyjeżdżają z poznańskiej fabryki do Niemiec i Austrii, gdzie uzyskały status zestawów niezawodnej jakości.

Dbałość o najwyższą jakość starannie wyselekcjonowanych półproduktów od kwalifikowanych dostawców oraz najwyższe standardy jakości zachowane w procesie produkcji owocują produktem, którego jakość docenili polscy konsumenci. Marka SUSHI-TOKYO zdobyła złote godło Konsumencki Lider Jakości 2019.

Dla najbardziej wymagających Klientów firma Doppelt produkuje indywidualne koncepty w zależności od okazji, sezonu i specyficznych potrzeb środowiska konsumenckiego. Firma może pozwolić sobie na dużą elastyczność produkcyjną, co znacznie wyróżnia ją na rynku europejskim.

Oprócz gotowych zestawów sushi marka SUSHI-TOKYO oferuje również tradycyjne japońskie kanapki ryżowe z różnym nadzieniem tzw. ONIGIRI, czy też Maki ROLLE będące alternatywą dla tych, którzy kochają smak sushi, ale nie czują się komfortowo używając pałeczek. Ponadto w ofercie znajdziemy POKE BOWL – danie głęboko zakorzenione w kuchni japońskiej, serwowane jako gotowa do spożycia miska warzyw z dodatkiem do wyboru: łosoś, kurczak ikrewetka.

Firma Doppelt, której misją jest szerzyć światu dobre jakościowo jedzenie dopełniła swoje portfolio także pysznymi, niespotykanymi do tej pory na rynku deserami – puddingami z chią i tapioką. Desery rozszerza pod marką PASJO, zgodnie z definicją marki – z PASJĄ tworzymy.

Pełną ofertę produktową znajdą Państwo na stronie: www.doppelt.pl

Wydania archiwalne