ECO ochrona przed owadami

VACO RETAIL Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, wywodząca się z sektora profesjonalnych usług pest-control. Działamy zarówno w branży chemicznej, jak i kosmetycznej. W ciągu zaledwie kilku ostatnich lat udało nam się osiągając wysoką pozycję i stać się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku. Naszym głównym celem jest zapewnienie konsumentom maksymalnej ochrony przed insektami.

Tworząc produkty pod marką VACO Retail kierujemy się bardzo istotną dla nas zasadą – zdrowie i poczucie bezpieczeństwa są najważniejsze. Dlatego też nieustannie dążymy do zwiększenia wydajności i efektywności. Codziennie dbamy o utrzymanie produktów w ich wysokiej jakości, spełniającej najwyższe standardy ochrony zdrowia i środowiska. Jesteśmy dumni, że ponad połowę naszego portfolio stanowią aktualnie produkty ekologiczne, całkowicie bezpieczne dla dzieci i zwierząt domowych. Prowadzimy również szeroko rozumiane działania internetowe. Tutaj szczególną uwagę poświęcamy strefie social mediów, aby pozostawać z konsumentami w stałym kontakcie oraz mieć możliwość dzielenia się z nimi relacjami branżowymi.

W odpowiedzi na dynamicznie zmieniające się potrzeby konsumentów oraz w trosce o środowisko naturalne, jako VACO Retail wprowadziliśmy na rynek innowacyjną linię produktów ECO. Produkty z tej serii zawierają w swoim składzie wyłącznie komponenty pochodzenia naturalnego. Pozwalają spojrzeć na kłopotliwy i niezręczny temat walki z insektami w inny, lepszy, a przede wszystkim przyjazny dla zielonego świata sposób. ECO Pułapki na mole otrzymały wyróżnienie w programie Konsumencki Lider Jakości 2019 w kategorii „Preparaty przeciw molom”. Wykorzystują one działanie feromonu, dzięki któremu cykl rozrodczy mola zostaje przerwany. Są bezwonne i nie zawierają substancji biobójczych, dlatego też mogą być stosowane w pobliżu żywności. Pułapki są całkowicie bezpieczne dla wszystkich członków rodziny, łącznie ze zwierzętami domowymi. Cieszymy się, że konsumenci obdarzyli markę swoim zaufaniem, wypróbowali produkty, a w ostatecznym rozrachunku postanowili je uhonorować.

Przy tworzeniu naszych produktów pamiętamy o niezwykle istotnych szczegółach, bierzemy pod uwagę wiele możliwości, dlatego też każdy preparat posiada wyróżniający go aspekt. Przykładowo, ekologiczne kremy łagodzące skutki ukąszeń owadów zawierają w swoim składzie mentol, który zmniejsza uczucie świądu i powoduje efekt chłodzenia. Dzięki aktywnemu kolagenowi pochodzenia naturalnego dodatkowo ujędrniają i nawilżają naskórek. Zawierają również alantoinę, która przyspiesza regenerację i ułatwia odbudowywanie uszkodzonego naskórka.
W naszym portfolio znalazło się również miejsce dla innowacyjnej linii produktów VACO MAX. Produkty wchodzące w jaj zakres zapewniają maksymalną ochronę przed m.in. komarami, kleszczami oraz muchami. Spełniają one dwa podstawowe kryteria wyboru, które uwzględniają konsumenci – bezpieczeństwo i skuteczność. Wszystko dzięki wysokiemu stężeniu substancji aktywnej. Spray na komary, kleszcze, meszki z linii MAX dodatkowo zawiera w swoim składzie panthenol, który jest idealny dla skóry wrażliwej oraz skłonnej do podrażnień. Jego formuła jest także dodatkowo wzbogacona o olej z australijskiego eukaliptusa cytrynowego. Spray MAX stworzony został z myślą o osobach podróżujących i z tego powodu wprowadziliśmy go w dwóch pojemnościach – 100 ml na dłuższe wyprawy oraz 50 ml, jako poręczna wersja „mini”.

 

(fot. 1 – Vaco, Konsumecki Lider Jakości)

Wydania archiwalne