Tokyo na wyciągnięcie dłoni

Jedną z kulinarnych stolic świata otwierających przed konsumentem ogrom doznań…możesz teraz zaprosić do swojego domu. Docenione przez konsumentów i nagrodzone Konsumenckim Liderem Jakości 2019 produkty sygnowane marką Sushi-Tokyo są gwarancją japońskiego smaku w miejscu i czasie w jakim mamy ochotę na sztandarowe produkty kuchni japońskiej.

Pierwsi na rynku

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele marek gotowych zestawów sushi. Zastanawiali się Państwo jaka firma w Polsce jako pierwsza wprowadziła ten koncept? Poznańska firma Doppelt Sp. z o. o. sp. k., właściciel marek: Sushi-Tokyo, Tokyo-Tey, Poke Bowl, Pasjo jako pierwsza na rynek Polski wprowadziła koncept „ready to go” w postaci gotowych zestawów sushi. Spółka w 100% oparta na polskim kapitale, została bardzo dobrze przyjęta również w Europie. Zestawy Sushi-Tokyo codziennie wyjeżdżają z poznańskiej fabryki do Niemiec i Austrii, gdzie uzyskały status zestawów niezawodnej jakości.

Najwyższa jakość składników

– Nasze komponenty pochodzą tylko od kwalifikowanych dostawców, a wyspecjalizowani pracownicy dbają o najmniejszy detal tak, aby każdy produkt spełniał przede wszystkim surowe normy jakościowe – mówi Marcin Piątek, właściciel firmy Doppelt, producenta marki Sushi-Tokyo. Sushiboxy Sushi-Tokyo to połączenie japońskiej precyzji i europejskiej jakości, to gotowy posiłek dla konsumentów ceniących sobie stosunek jakości do ceny oraz estetykę podania. – Niezmiennie od 10 lat w naszym biznesie w stosunku do Konsumentów i Partnerów Biznesowych kierujemy się zasadą – jakość ponad wszystko! Pomimo faktu, iż sytuacja na rynku polskim zmieniała się dynamicznie i próbowała wymusić na nas różne zachowania, my uparcie obstawaliśmy przy swoim. Nasze sushiboxy to produkty zawsze świeże i „pięknie” podane z szacunku do Konsumenta i miłości do jakości, dlatego tym bardziej cieszy nas ta nagroda – kontynuuje Marcin Piątek.

Japońskie inspiracje

Nowości i rozwój wpisane są w DNA firmy Doppelt. – Współpracujemy z szeroką grupą kucharzy zarówno w Polsce jaki i za granicą, którzy czuwają nad oryginalnością receptur i powtarzalnością smaków. Nasze know-how to lata doświadczeń, nauki i poszukiwań w różnych zakątkach świata. Jednak Doppelt to nie tylko najwyższej jakości sushi, to również tradycyjne japońskie kanapki ryżowe z różnym nadzieniem tzw. ONIGIRI, czy też Maki ROLLE będące alternatywą dla tych, którzy kochają smak sushi, ale nie czują się komfortowo używając pałeczek. Na sklepowych półkach znajdziemy również POKE BOWL – to serwowana jako gotowa do spożycia miska warzyw z dodatkiem do wyboru: łososia, kurczaka lub krewetki.

Szeroka dystrybucja

Logistyka produktu zgodnie z filozofią firmy Doppelt „jakość ponad wszystko”, to nie lada wyzwanie. Sushi jest dobre, gdy najwyższej jakości składniki połączymy z ich świeżością dlatego sięgając po Sushi musimy mieć pewność jego świeżości…i za taką pewność ręczy dziesięcioletnim doświadczeniem firma Doppelt. – Można nas znaleźć w sieciach Auchan, Żabka, Spar, Aldi, Selgros i Makro. Nasze produkty dystrybuujemy również do niezrzeszonych delikatesów i sklepów ze zdrową żywnością. Mocno rozwijamy dystrybucję per sklep, tak aby nasz docelowy Konsument otrzymał jak najświeższy sushibox – podsumowuje Marcin Piątek.

 

(fot. 1 – Sushi-Tokyo)

 

(fot. 2 – Sushi-Tokyo)

Wydania archiwalne