Biuro Podróży ITAKA wspólnie z Wydawnictwem Pascal publikuje poradnik „Koronawirus. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby się zabezpieczyć”.

Biuro Podróży ITAKA wspólnie z Wydawnictwem Pascal publikuje poradnik „Koronawirus. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby się zabezpieczyć”.

ITAKA, największe polskie biuro podróży, w trosce o Klientów wspiera projekt wydawnictwa od samego początku.

– Rzetelne informacje na temat choroby, której pojawienie się wzbudza wiele dyskusji, wychodzących daleko poza wiedzę medyczną i stwierdzone fakty. Znajdziemy tu wiele praktycznych porad, także w odniesieniu do podróży. Nie zawsze trzeba rezygnować z podróży, jednak zawsze należy się do niej przygotować. – powiedział Piotr Henicz, wiceprezes Zarządu Biura Podróży ITAKA. Wydawnictwo Pascal, lider wśród wydawnictw turystycznych promuje świadome podróżowanie wiele miejsca w swoich przewodnikach poświęcając poradom praktycznym, których stosowanie czyni wyjazdy udanymi.

– Bądźmy świadomi, bądźmy bezpieczni – mówi Agnieszka Hetnał, prezes Wydawnictwa Pascal. Tą zasadą kierujemy się gdy radzimy Polakom gdzie pojechać na wakacje. Reagujemy na to co dzieje się na świecie. Teraz gdy pojawiło się nowe zagrożenie należy je rzetelnie ocenić i odpowiednio na nie zareagować. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy dr n. med. Ewę Krawczyk, doskonałego specjalistę w zakresie chorób zakaźnych z Georgetown University w Waszyngtonie. W ten sposób w jednej publikacji zebraliśmy wszystkie, znane na temat wirusa informacje oraz przedstawiliśmy sposoby i zasady na to by zminimalizować niebezpieczeństwo zarażenia.

Wydawnictwo jest już dostępne w przedsprzedaży na stronie Empik: Koronawirus. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby się zabezpieczyć, premiera 25 marca.

Wydania archiwalne