Pupil Prime Quality – Debiut Roku 2020

Zwierzęta są najlepszymi przyjaciółmi. Nie zadają pytań, nie krytykują” (George Elliot). Uczmy się od czworonożnych przyjaciół bezinteresownej miłości. Oto Pupil Prime Quality – karma która powstała z potrzeby wzajemności – bo cóż więcej może zrobić człowiek wobec obfitości szlachetnego oddania…

SKŁADOWE SUKCESU

Pupil Prime Quality, to najnowsza marka polskiej – jednej z największych na naszym rynku w swoim sektorze – firmy PUPIL Foods, produkującej karmę dla psów i kotów. Choć produkt powstał całkiem niedawno, szybko zdobył podniebienia pupili wraz z uznaniem ich opiekunów. Skąd sukces właśnie tej marki? Odpowiedź jest złożona, nie istnieje bowiem łatwa recepta na powodzenie. Zaufanie buduje się latami – rzetelnością, solidnością i ciągłym rozwojem. Nie ma dróg na skróty. Jakość trzeba po prostu wypracować. Pupil Prime Quality jest właśnie wynikiem kompilacji dogłębnej wiedzy, lat doświadczeń, inwestycji, ale też zaangażowania ludzi z pasją, mających świadomość celowości swej pracy w poczuciu misji, która w opiece, dbałości i uwadze poświęconej zwierzętom, widzi pomysł wart wkładanej weń energii.

NA POCZĄTKU BYŁA MIŁOŚĆ

Pupil Prime Quality to kolejna z marek firmy PUPIL Foods. Znamienne skąd się wzięła nazwa rodzinnego biznesu. Na początku tej historii były psy, koty i…kucyk Pupil. To właśnie on użyczył swojego imienia przedsiębiorstwu, dla którego miłość do zwierząt stała się prawdziwą inspiracją, ideą, z której zrodził się późniejszy sukces. Tylko bowiem coś co robi się z prawdziwym zaangażowaniem ma szansę na powodzenie.

WIEDZA I ZAANGAŻOWANIE

Jeśli coś się zaczyna robić, należy robić to dobrze. Nagrodzona karma stworzona jest w oparciu o wnikliwą wiedzę nie tylko technologów własnych laboratoriów, ale też zewnętrznych jednostek badawczych. Firma powołała Pupil Instytut Żywienia Zwierząt, angażujący weterynarzy, behawiorystów, biologów i dietetyków specjalizujących się w dziedzinie żywienia zwierząt. Instytut ten ściśle współpracuje z ośrodkami naukowymi, m.in. z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu i SGGW w Warszawie, wspiera badania naukowe, organizuje sympozja. Efektem tych starań jest karma o dokładnie skonstruowanej recepturze, która w postaci smacznego posiłku doskonale dba o zdrowie psów i kotów na każdym etapie ich życia. Najwyższe standardy producenta pozwalają karmie Pupil Prime Quality z powodzeniem trafiać na rynki światowe, a dowodem wzrastającej popularności i uznania marki w Polsce jest choćby wyróżnienie tytułem Debiut Roku 2020.

NATURALNE PRODUKTY – LOKALNI DOSTAWCY

Pupil Prime Quality tworzona jest wyłącznie z naturalnych składników, bez sztucznych dodatków, barwników, polepszaczy. Mięso, którego wysoka zawartość jest tak ważna dla naturalnego żywienia psów i kotów, warzywa, zboża – wszystkie te surowce pozyskiwane są od zaprzyjaźnionych lokalnych dostawców, z upraw i hodowli położonych z dala od zanieczyszczeń dużych aglomeracji. Odpowiedzialność za zdrowie karmionych zwierzaków jest konsekwencją myślenia o dobru wspólnym w ogóle. W myśl tej filozofii, dbałość o czworonożnego przyjaciela jest tożsama z troską o środowisko, którego częścią jesteśmy wszyscy.

ŚWIADOMOŚĆ RYNKU

Do pełni know-how, prócz doskonałych założeń, dogłębnej wiedzy i dbałości produkcyjnej, niezbędna jest świadomość mechanizmów rynkowych. Trzeba mieć koncepcję na cały proces – od wymyślenia produktu, przez wszystkie etapy dojrzewania projektu – po sprzedaż. Na końcu bowiem tej drogi jest odbiorca. A dobry klient, to świadomy klient, czyli taki, który dokona wyboru w sposób przemyślany i konsekwentnie przy swojej decyzji pozostanie. Promując zatem pomysł na naturalne, zbilansowane żywienie zwierząt, Pupil Prime Quality dba o dostępność i wygodę zakupu. Prócz sklepów stacjonarnych, producent zaprasza więc na: https://pupilkarma.pl/. Kanał dystrybucji online jest w obecnych czasach szczególnie istotny. Warto skracać drogę do konsumenckiego zadowolenia i PUPIL Foods robi to z powodzeniem.

(fot. 1 – Pupil)

Wydania archiwalne