Dekoracje okien? Z pomocą rusza Bojanek

Dom – to w nim spędzamy sporą część naszego życia, w nim odpoczywamy, to właśnie z tym miejscem wiążą się nasze wspomnienia. Aby czuć się dobrze w swoich czterech ścianach, bardzo ważny jest wystrój wnętrza. Okna to nieodłączny element każdej przestrzeni, niezależnie od tego czy mieszkamy w bloku, kamienicy czy też w domu. Odpowiednio dobrane dekoracje pomogą nam właściwe je wyeksponować, przy okazji dbając o ich estetyczny wygląd. Marka Bojanek to niekwestionowany lider wśród producentów karniszy. Poza niezwykle szeroką ofertą, Bojanek zapewni nam profesjonalną pomoc i fachowe doradztwo podczas wyboru karniszy tak, aby stanowiły one idealne uzupełnienie wystroju naszych wnętrz.

Bojanek – lider rynku produkcji karniszy

Dobiegła końca dziewiąta edycja programu Konsumencki Lider Jakości 2020. W tym roku po raz kolejny pytaliśmy Polaków o marki oraz firmy, które oceniają najwyżej pod względem jakości oferowanych produktów bądź usług. Jedną z marek, która w swojej kategorii produktowej cieszyła się największym uznaniem konsumentów, była właśnie marka Bojanek, działająca od 1990 roku w branży produkcji karniszy. Natomiast właściciel marki – firma Impulso, posiada w swojej ofercie również rolety oraz plisy. Czym Bojanek wyróżnia się na rynku? Zdecydowana część respondentów swój wybór argumentowała bardzo szerokim asortymentem marki, a także solidnym oraz estetycznym wykonaniem karniszy. I faktycznie, niezależnie od tego czy szukamy karniszy metalowych czy z tworzywa sztucznego, każdy w ofercie firmy znajdzie coś dla siebie. Także bogata gama kolorów sprawia, że oferta marki jest bardzo atrakcyjna. Dodatkowo, w zależności od wnętrza, możemy liczyć na karnisze w stylu nowoczesnym, ekskluzywnym, bądź tradycyjnym. Ponadto firma oferuje szereg ozdobnych akcesoriów, takich jak klamerki ozdobne, haki do drapowania, gałki do upinania tkanin, przelotki i masę innych. Dzięki temu z łatwością znajdziemy wariant, który spełni nasze oczekiwania, stanowiąc spójną całość z pozostałymi dodatkami w pomieszczeniu.

Na sukces pracuje się latami

Bojanek od ponad 30 lat pracuje na swój sukces, co zostało docenione zarówno w Polsce, jak i na rynkach zagranicznych. Firma cieszy się coraz większą rozpoznawalnością wśród klientów indywidualnych, ale także w swojej branży. Nie jest to przypadek. Wieloletnia obecność na rynku, stosowanie najnowszych technologii w procesie produkcji i wreszcie fachowe doradztwo, nie mogły zostać niezauważone. Warto również podkreślić, że marka sama kreuje najnowsze trendy rynkowe, tworząc unikatowe wzornictwo i design swoich karniszy. Dzięki temu nie pozostaje w tyle, na bieżąco podążając za zmieniającą się modą i oczekiwaniami konsumenckimi.

Partner godny zaufania

Odpowiednio dobrany do wnętrza karnisz, ma wbrew pozorom ogromny wpływ na cały jego wystrój. Poza samym dopasowaniem karnisza do ogólnej charakterystyki pomieszczenia, istotne jest również to, jaki rodzaj tkaniny planujemy na nim powiesić. Aby mieć pełną satysfakcję z dokonanego wyboru, w pierwszej kolejności należy wybrać firmę – partnera godnego zaufania, który wspomoże nas swoją profesjonalną wiedzą i ułatwi ten wybór. Bojanek gwarantuje, że będziemy w pełni zadowoleni z dokonanego zakupu, a w ofercie firmy swój wymarzony karnisz znajdzie każdy, nawet ten najbardziej wymagający klient.

 

(fot. 1 – Karnisze Bojanek)

 

(fot. 2 – Karnisze Bojanek)

Wydania archiwalne