John Dog odznaczony medalem „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2021”!

John Dog odznaczony medalem „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2021”!

Czym powinien cechować się idealny produkt nagrodzony medalem „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2021”? Sprawdzimy to na przykładzie karmy z wołowiną i krylem John Dog, która udowadnia, że nawet najwyższa jakość to jednak nie wszystko. W tym przypadku równie istotne jest innowacyjne podejście do żywienia czworonogów. John Dog zajął się tym tematem bardzo poważnie i od kilku lat ulepsza swoje produkty, zgodnie z hasłem marki „Psom na zdrowie!”. Znajdziemy w nich przede wszystkim mięso, superfoods i mało popularne, a przy tym niezwykle zdrowe składniki. A jak jest w przypadku tegorocznego zdobywcy medalu „Konsumencki Lider Jakości”? Przekonajcie się sami!

Wołowina z krylem, czyli jakość i innowacyjność w jednej paczce

Sucha karma z wołowiną i krylem John Dog przeznaczona jest dla psów małych oraz średnich ras i choć chrupie jak każda inna, wyróżnia się unikalnym składem. Decyduje o tym przede wszystkim obecność prostego i dość niezwykłego składnika, jakim jest kryl. Tylko co to właściwie jest? Za tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się nic innego jak gatunek malutkiego skorupiaka żyjącego u wybrzeży Antarktydy. To właśnie ten nietypowy dodatek, biorąc pod uwagę jego właściwości, stanowi o innowacyjności produktu. Charakteryzuje się on działaniem prozdrowotnym zbliżonym do najlepszych produktów rybnych. Do tego skorupiak pełen jest korzystnych dla zdrowia kwasów tłuszczowych oraz naturalnej astaksantyny —jednego z najsilniejszych znanych obecnie antyutleniaczy. Czy jednak tylko ten jeden składnik zadecydowałby o przyznaniu nagrody? Pewnie nie, ale karma jest przy tym całkowicie wolna od jakichkolwiek zbóż, a na tle innych produktów kategorii premium wyróżnia się również brakiem roślin strączkowych – to może być ważne dla niektórych właścicieli psów. Organizm psa skorzysta dzięki niej również z dawki kwasów tłuszczowych CLA, żelaza, magnezu, potasu oraz witamin z grupy B.

Wpływ na zdrowie to jednak nie wszystko. Równie istotne są odczucia właścicieli psów i co chyba ważniejsze, samych czworonogów! Opierając się na opiniach można śmiało stwierdzić, że karma pieskom wyjątkowo smakuje i to jest najważniejsze.

Psom na zdrowie!

John Dog powstał z miłości do psów, po to, by zarówno czworonogom, jak i ich opiekunom żyło się lepiej. Marka stara się realizować swoją misję wprowadzając na rynek innowacyjne produkty, takie jak właśnie nagrodzona medalem „Konsumencki Lider Jakości” karma z wołowiną i krylem. W końcu psy to nasi najlepsi przyjaciele, a wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że szczęśliwy pupil, to szczęśliwy opiekun! John Dog wychodzi z założenia, że nie chodzi tylko o to, by po prostu karmić nasze pieski. Każda karma, oprócz atrakcyjnego dla czworonoga smaku powinna zawierać też odpowiednie dla niego składniki odżywcze. W ofercie marki znajdziemy więc produkty oparte o mięso cielęce, wołowe, drobiowe, a także dziczyznę. Do takiej bazy John Dog dorzuca owoce, warzywa oraz składniki specjalne, takie jak właśnie kryl, oleje czy produkty określane mianem superfoods. Zarówno wśród suchych, jak i mokrych karm znajdziemy również opcje bezzbożowe i bezglutenowe. Krótko mówiąc – psom na zdrowie! To jednak jeszcze nie wszystko, bo przecież nie samą karmą żyją pieski. W ofercie sklepu obecne są też różnego rodzaju przysmaki i przekąski, a do tego gryzaki, kości, ciasteczka, kiełbaski… Lista jest naprawdę spora i każdy piesek, niezależnie od rasy czy wielkości, może znaleźć tam coś dla siebie. Znajdzie się tam również miejsce na dobry styl i równie dobrą zabawę – w sklepie znajdziemy akcesoria dla psów i ich opiekunów dopasowane do aktualnych trendów oraz różne pomysłowe zabawki. Jeśli chcemy, by nasz pupil był szczęśliwy i rozwijał się prawidłowo, równie ważna jest wiedza na temat wychowania i zdrowia czworonogów. John Dog na stałe współpracuje więc z behawiorystą, lekarzem weterynarii, groomerem a nawet psią fizjoterapeutką, by dostarczyć właścicielom psów jak najwięcej rzetelnych informacji niezbędnych, by zapewnić pupilom jak najlepszą opiekę.

John Dog

(fot. 1 – John Dog)

(fot. 2 – John Dog)

Wydania archiwalne