Jura E8 – Twój osobisty barista na wyciągnięcie ręki

Kawa to napój znany na całym świecie. Te niepozorne, małe ziarenka odpowiednio przyrządzone, kryją w sobie prawdziwą głębię smaków i aromatów. Kawa jak od najlepszego baristy, w zaciszu własnego domu? Dzięki marce Jura nigdy wcześniej nie było to takie proste.

Szwajcarska precyzja

Jura to producent automatycznych ekspresów do kawy, utożsamiany z najwyższą klasą i jakością urządzeń. Solidne wykonanie, funkcjonalność oraz niezawodność sprawiają, że ten szwajcarski producent od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie połączone z wiedzą i zastosowaniem najnowszych technologii umocniły pozycję Jury jako lidera na rynku, a nowy model ekspresu E8 to doskonały przykład, że innowacja z powodzeniem może iść w parze z tradycją.

Lepsze nie zawsze jest wrogiem dobrego

Model E8 to nowsza wersja ekspresów linii E. Producent zadbał o to, aby urządzenie spełniło oczekiwania nawet najbardziej wymagających kawoszy. Nowoczesne technologie, innowacyjny system P.E.P., profesjonalny młynek Aroma, to jedne z wielu nowych rozwiązań ekspresów Jura. Czytelny, kolorowy wyświetlacz oraz zastosowanie sztucznej inteligencji sprawiają, że urządzenie jest niezwykle proste, wręcz intuicyjne w obsłudze. Także menu zostało urozmaicone o kolejne warianty smakowe: do wyboru mamy aż 17 różnych rodzajów kawy, od espresso po napoje mleczne. Oczywiście parametry, takie jak moc, ilość wody czy mleka, możemy dowolnie modyfikować w zależności od własnych upodobań oraz preferencji. Zmiany zostały wprowadzone także w procesie czyszczenia ekspresu. Uruchamiany za pomocą jednego przycisku, trwa niezwykle krótko i nie wymaga od użytkownika żadnego wysiłku. Ekspresy Jura wyróżniają się również ciekawym designem i

nowoczesnym wzornictwem. Model dostępny w trzech wersjach kolorystycznych, wykonany z najwyższą starannością, poza radością z picia kawy cieszy również oko, będąc ozdobą niejednej kuchni.

Klasa sama w sobie

Decydując się na kupno ekspresu warto dokładnie zapoznać się z bogatą ofertą rynku. Ponieważ z założenia ma być to sprzęt służący nam przez długie lata, powinien przede wszystkim charakteryzować się wysoką jakością i solidnym wykonaniem. Począwszy od wyglądu, po smak kawy, obsługę urządzenia i wreszcie opinie o samym producencie, marka Jura znacząco wyróżnia się wśród konkurencji, zostawiając ją daleko za sobą.

(fot. 1 – Jura)

(fot. 2 – Jura)

(fot. 3 – Jura)

Wydania archiwalne