DONE! Deliveries nagrodzony tytułem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2021

DONE! Deliveries nagrodzony tytułem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2021

DONE! Deliveries – firma z małopolskiego Andrychowa znana jest w branży jako profesjonalny dostawca usług transportowych na terenie całej Europy, zwłaszcza w zakresie przewozu ekspresowego.

W tym roku po raz trzeci z rzędu zostaliśmy wymienieni w brytyjskim rankingu FT1000 najszybciej rozwijających się firm w Europie, Puls Biznesu uznał nas za 12-tą najszybciej rozwijającą się firmę w Polsce oraz 2-gą w Małopolsce, natomiast Dziennik Gazeta Prawna w swoim corocznym rankingu firm TSL plasuje nas w pierwszej 5-tce najszybciej rosnących w branży a teraz przyznano nam godło Odpowiedzialnego Pracodawcy – Lidera HR.

Istniejemy po to, aby nasi klienci mogli ekspresowo i bezpiecznie przetransportować swój towar na terenie całej Europy. Podejmujemy wyzwanie podstawienia auta na załadunek w ciągu kilku godzin, a rozwiązanie dla klienta znajdujemy w 12 min!  Za te wysokie standardy jakościowe doceniają nas i współpracują z nami topowi gracze branży TSL, m.in. Schenker, DHL, Gefco, Kuehne+Nagel, Rotra, XPO Logistics.

Dzięki konsekwencji, odwadze w działaniu i ciężkiej pracy firma rozwinęła swoje przychody w latach 2016-2019 na poziomie 204,9%. Ostatnie 8 lat to także ewolucja od 3-ch do 140 pracowników, 18 różnych działów i 27 zespołów. Zaangażowani ludzie, którzy są otwarci na innowacje i rozwój swojego potencjału to filar DONE! Jesteśmy przekonani, że pracownicy, którzy wiedzą, że w firmie mają przestrzeń na zdobywanie nowych umiejętności wykonują swoje zadania z najwyższą starannością. Dlatego bardzo mocno stawiamy na rozwój, szczególnie w kontekście cyfryzacji i digitalizacji. Nowe sposoby pracy tworzą nowe potrzeby kompetencyjne i zależy nam na tym, aby nasi pracownicy mieli tego świadomość i gotowość do zmian. Poza licznymi szkoleniami mamy opracowany program wdrożenia na stanowisko spedytora, a także szeroko pojęty onboarding, który rozpoczyna się już w momencie podjęcia decyzji o nawiązaniu współpracy.

Od początku DONE! przeszliśmy długą, nierzadko wymagającą, ale i ogromnie satysfakcjonującą drogę, by móc odważnie powiedzieć, że obecnie jesteśmy w miejscu, o którym kiedyś marzyliśmy. To miejsce jednak nie jest metą, inwestujemy w rozwój i digitalizację, ponieważ wiemy, że jesteśmy gotowi odnieść jeszcze wiele sukcesów. Zgodnie z powyższym został wyznaczony kolejny ważny filar przedsiębiorstwa – nowe technologie. Inwestycja w autorskie narzędzia IT wspierające procesy spedycyjne, pozwala firmie nie tylko budować przewagę konkurencyjną, ale także wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pracowników, przewoźników i oczywiście klientów. Zespół R&D tworzy oprogramowanie szyte na miarę zidentyfikowanych potrzeb. Dzięki wsparciu funduszy unijnych tworzone funkcjonalności pomogą nam bezpiecznie i terminowo realizować wielokilometrowe trasy zapewniając partnerom kompleksową obsługę i komunikację.

W tym intensywnym rozwoju firma DONE! nie zapomina także o lokalnej społeczności, której sama jest częścią. Liczny zespół pracowników to duże możliwości wsparcia i podejmowania różnych inicjatyw. Co pewien czas na firmowych mediach społecznościowych można poczytać o akcjach, w jakie chętnie angażują się pracownicy. Szlachetna Paczka, zbiórki na WOŚP, zakup artykułów dla pobliskiego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego to odpowiedź DONE! na potrzeby innych.

Branża transportowa nieustannie ewoluuje, dlatego DONE! Deliveries to miejsce, które zdecydowanie warto uwzględnić na swojej ścieżce zawodowej. Niezależnie od tego, czy stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy, czy przez lata zdobywałeś doświadczenie gdzie indziej – zaopiekujemy się Twoją karierą!

(fot. 1 – DONE)

 

Wydania archiwalne