Tu nowoczesność łączy się z tradycją

Grupa BPS to największe zrzeszenie Banków Spółdzielczych w Polsce. Tworzy ją 319 Banków Spółdzielczych i Bank BPS. Łącznie to 2300 placówek i 2200 bankomatów w całej Polsce. Warto zajrzeć na stronę www.mojbank.pl, aby odnaleźć najbliższy Bank Spółdzielczy z Grupy BPS oraz zapoznać się z bogatą ofertą dla klientów indywidualnych, mikro, małych i średnich firm, jednostek samorządu terytorialnego i rolników.

Naszą siłą jest znajomość klienta i doskonałe relacje z lokalnymi społecznościami. Przy tym jesteśmy elastyczni, a oferta dopasowana do potrzeb naszych klientów. I mimo że relacyjność to nasz niewątpliwy atut, mamy też inne. Nie zapominamy o klientach, którzy stawiają na bankowość mobilną i zdalny dostęp do usług bankowych, dla nich także mamy interesującą ofertę, którą wciąż wzbogacamy. Dziękujemy za wyróżnienie, a przede wszystkim dziękujemy klientom za zaufanie! – mówi Artur Adamczyk, Prezes Zarządu Banku BPS.

Bankowość w nowoczesnym wydaniu

Nowoczesna bankowość to domena nie tylko dużych, międzynarodowych banków. Zarządzać swoim domowym budżetem przez Internet i w telefonie mogą również klienci lokalnych Banków Spółdzielczych. Oferują one intuicyjne aplikacje internetowe i mobilne, których obsługa przychodzi z łatwością zarówno młodszym pokoleniom, jak i dojrzałym klientom. W dowolnym momencie można sprawdzić stan konta, zrobić przelew, czy założyć lokatę. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay, Blik, czy przy pomocy sportowych zegarków Garmin Pay i Fitbit Pay – zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Ponadto Banki Spółdzielcze z Grupy BPS udostępniają usługi mojeID i Profil Zaufany, pozwalające potwierdzać swoją tożsamość w urzędach i firmach komercyjnych. ]

Wszystko, czego potrzebuje przedsiębiorca

W Polsce Banki Spółdzielcze finansują około 20 proc. małych i średnich przedsiębiorstw. Podstawą są tutaj partnerskie relacje, bezpośredni kontakt i możliwość negocjowania warunków współpracy. Pod względem technologicznym Banki Spółdzielcze z Grupy BPS mają wszystko, co potrzebne jest dzisiaj do szybkiego, bezpiecznego i wygodnego zarządzania firmowym kontem bankowym np. przelewy zagraniczne, płatności mobilne i zbliżeniowe, obsługę konta za pomocą smartfona. Dostępna jest również oferta leasingu, faktoringu oraz ubezpieczenia.

Dzięki wszystkim prowadzonym działaniom Grupa BPS otrzymała złote godło Konsumencki Lider Jakości 2021.

(fot. 1 – Grupa BPS, laureat programu Konsumencki Lider Jakości 2021)

Wydania archiwalne