ZWOLTEX PONOWNIE BEZKONKURENCYJNY W KATEGORII „RĘCZNIKI”

Już po raz ósmy z rzędu Zwoltex okazał się bezkonkurencyjny w kategorii „Ręczniki” zdobywając złote godło „Konsumencki Lider jakości 2021”. Zwoltex jest niekwestionowanym liderem w branży z postrzegalnością marki na poziomie 41%, a nagrodzone ręczniki zostały docenione za doskonałe walory użytkowe takie jak miękkość, chłonność czy puszystość.

Ta marka z wielkimi tradycjami od 75 lat dostarcza najwyższej jakości ręczniki i ściereczki kuchenne do milionów gospodarstw w Polsce i na całym świecie. Firma posiada obecnie jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie – z pełnym procesem produkcyjnym w jednym miejscu: zaczynając od barwienia przędzy, poprzez snucie, tkanie, strzyżenie, szycie – aż po pełne wykończenie produktu. Zwoltex od wielu lat współpracuje z instytutem Włókiennictwa oraz Politechniką Łódzką – tworząc coraz bardziej nowoczesne wzornictwo oraz wdrażając unikatowe technologie.

Okres pandemii postawił przed firmą szereg wyzwań oraz przyśpieszył prace nad wdrożeniem produktów jeszcze bardziej odpowiadających potrzebom konsumentów. Firma opracowała, opatentowała i wprowadziła do oferty Ręczniki i ściereczki wykonane w technologii ANTIBACTERIAL+, które są jedynymi seryjnie produkowanymi tekstyliami domowymi – posiadającymi właściwości antybakteryjne i antygrzybiczne. Technologia ta została przebadana laboratoryjnie w 50 praniach – uzyskując doskonałe parametry trwałości stosowanych apretur oraz potwierdzenie pełnego bezpieczeństwa dla użytkowników. Jednocześnie zastosowano w produkcji najwyższej jakości surowce tj. bawełnę egipską – dzięki czemu poza unikatowymi właściwościami antybakteryjnymi – produkty te cechują doskonałe walory użytkowe takie jak wyjątkowa miękkość oraz chłonność.

Szybka reakcja na zmieniające się otoczenie oraz trafne decyzje technologiczno-projektowe – jeszcze bardziej umocniły pozycję Zwoltex na rynku polskim – dystansując markę od konkurencyjnych produktów. Obecność marki w największych sieciach handlowych w Polsce oraz sklep online zwoltex.pl umożliwiają konsumentom szeroki i swobodny dostęp do pełnej oferty produktowej Zwoltex.

(fot. 1 – Zwoltex Antibacterial +)

Wydania archiwalne