Młoda i piękna skóra na wyciągnięcie ręki – Mary Kay

Retinol – jedna z najbardziej pożądanych substancji wykorzystywana w kosmetykach anti-age. Wygładza zmarszczki, ujednolica koloryt skóry, z powodzeniem leczy zmiany trądzikowe. Nazwa ta chociaż wielu z nas może niewiele mówić kryje pod sobą właściwości witaminy A. Niezwykła popularność kosmetyków z retinolem sprawiła , że również Redakcja Strefy Gospodarki, postanowiła bliżej przyjrzeć się tej kategorii produktów. Naszą szczególną uwagę zwróciła marka Mary Kay, która swoją bogatą ofertę kosmetyków pielęgnacyjnych uzupełniła o kolejny produkt: dwustopniowy system Clinical Solutions z czystym, stężonym retinolem.

Mary Kay

Mary Kay to marka o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym dzięki której od lat kobiety oraz mężczyźni na całym świecie mogą liczyć na doskonałej jakości kosmetyki do makijażu oraz pielęgnacji. Mimo tak długiej obecności na rynku, firma nie spoczywa na laurach, stale uzupełniając swój asortyment i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom oraz trendom rynkowym. Najnowszy produkt: Intensywnie Odmładzający SystemClinical Solutions™ jest tego doskonałym przykładem, kosmetyk ten, jako jedyny w swojej kategorii został nagrodzony tytułem Konsumenckiego Lidera Jakości – Debiut Roku 2021 – to prawdziwy przełom w walce z oznakami starzenia się skóry.

Clinical Solutions

System Clinical Solutions to dwa produkty, których połączenie daje niesamowite, wręcz natychmiastowe efekty. Pierwszy z nich to Intensywnie Odmładzający Retinol w wysokim stężeniu 0,5%. To niezwykle silna substancja, która stymuluje odnowę komórek skóry, wspomaga produkcję kolagenu oraz elastyny poprawiając wygląd skóry, przywracając jej blask oraz dodając jej elastyczności. Kosmetyk dodatkowo został wzbogacony o ekstrakty roślinne co jeszcze bardziej przyczyniło się do jego skutecznego działania. Uzupełnieniem pielęgnacji jest Kojąco – Regenerująca Emulsja Clinical Solutions. Jej główne składniki to mieszanka olejów roślinnych takich jak olej kokosowy, olej z nasion jojoba, olej z krokosza barwierskiego oraz oliwy z oliwek. Składniki te są niezbędne podczas odmładzającej kuracji przy pomocy retinolu, zapobiegają bowiem utracie wody i przesuszaniu się skóry, łagodzą jej podrażnienia i intensywnie ją nawilżają.

Stosowanie

Aby w pełni cieszyć się skutecznym działaniem systemu Clinical Solutions warto zastosować się do innowacyjnego protokołu retynizacji. Przy współpracy z niezależnymi dermatologami został on opracowany przez sztab naukowców Mary Kay. Bazując na wieloletnim doświadczeniu tej rzetelnej kadry mamy gwarancję tego, iż produkt jest w pełni bezpieczny a efekty jego stosowania będą spektakularne. Należy pamiętać, że retinol to niezwykle silna substancja, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości, można zwrócić się do konsultantek Mary Kay, które fachowo wyjaśnią jak odpowiednio przygotować skórę do kuracji odmładzającej Clinical Solutions a także dopasuje cały schemat pielęgnacji, dopasowany indywidualnie do potrzeb Dzięki Mary Kay, każda kobieta na własną rękę, w zaciszu swojego domu może zatrzymać, a nawet odwrócić widoczne oznaki starzenia się skóry.

(fot. 1 – Mary Kay)

(fot. 2 – Mary Kay)

(fot. 3 – Mary Kay)

Wydania archiwalne