PowerB@nk – z silnym wsparciem na start

PKO Bank Polski jako największy bank w Polsce z ponad 100-letnią tradycją, a także jako lider w segmencie mikro, małych i średnich firm, czuje szczególną odpowiedzialność za sytuację klientów dotkniętych skutkami pandemii COViD19. Najnowszą propozycją banku, mającą na celu wsparcie przedsiębiorców w zarządzaniu firmami, jest kompleksowy pakiet rozwiązań związanych z przeniesieniem biznesu do e-Commerce oraz dostosowaniem się do zmian księgowo-podatkowych w 2022 r., pod nazwą PowerB@nk na start.

Jak to działa? 

Założenie własnej działalności gospodarczej nie zawsze bywa proste. Podatki, koszty prowadzenia firmy czy zaistnienie w internecie, to nie jedyne problemy z którymi należy się zmierzyć. Dzięki usłudze PowerB@nk na start, przedsiębiorca, otwierający rachunek firmowy z dostępem do serwisu iPKO, może liczyć na wszechstronne wsparcie przy założeniu domeny oraz hostingu, będących dodatkowo w promocji 0 zł przez rok! W ramach usługi klient otrzymuje powierzchnię dyskową serwera – przestrzeń na stronę internetową, skrzynki e-mail oraz inne narzędzia potrzebne do prowadzenia działalności w Internecie, w tym m.in. łatwy w obsłudze kreator stron www.
Ponadto wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z dedykowanego portalu: bankomania.pkobp.pl/firma, gdzie znajdą inspirującą i merytoryczną wiedzę dla planujących
otwarcie własnej firmy, już prowadzących biznes oraz pragnących rozwijać swoją działalność również w internecie.  

 

Konsultacja z księgową 

Świadomość czekających na przedsiębiorcę zmian oraz konieczność szybkiego dostosowania się do zmieniającego otoczenia spowodowała, że drugim elementem pakietu PowerB@nk na start jest możliwość darmowej, godzinnej konsultacji telefonicznej z księgową. Przedsiębiorcy mogą w tym czasie uzyskać ważne dla siebie informacje, m.in. w zakresie możliwości odliczenia podstawowych kosztów działalności, stosowania odpowiednich stawek VAT czy obowiązku w zakresie rejestracji do ubezpieczeń społecznych. W połączeniu z bankowością elektroniczną iPKO oraz programem e-Księgowość, tworzy to spójną ofertę dającą klientom realne wsparcie i fachową pomoc w skupieniu się na prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. 

 

Jakość nagrodzona  

Innowacyjne rozwiązania, jak również wieloletnia obecność PKO Banku Polskiego na rynku, zostały docenione zarówno przez samych przedsiębiorców coraz chętniej korzystających z kompleksowych usług bankowych, jak i przez podmioty niezależne. Rozwiązanie PowerB@nk na start jest przede wszystkim odpowiedzią na dynamicznie zmieniający się świat przedsiębiorcy, co potwierdza ugruntowaną pozycję PKO Banku Polskiego na rynku bankowym w ramach obszaru usług dodanych wspierających biznes. Jednym z najświeższych sukcesów największego banku w Polsce, jest tytuł Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2022, który został przyznany usłudze PowerB@nk na start w ramach kategorii Usługi Finansowe Dla Firm, przez redakcję „Strefy Gospodarki”.

(fot. 1 – PKO Bank Polski)

Wydania archiwalne