Gwarancja stałej raty w Credit Agricole

Gdy inflacja bije kolejne rekordy, a stopy procentowe pną się do góry, raty kredytów także rosną. Ale nie w Credit Agricole, który gwarantuje swoim klientom stałą ratę przez cały okres trwania umowy kredytowej. Jak to możliwe?

Dla pani Bożeny słuchanie wiadomości w radiu jest coraz bardziej stresujące. – Nie ma dnia, żeby nie mówili czegoś o rosnącej inflacji, o podwyżkach cen i coraz wyższych stopach procentowych. Wieczorami to cała roztrzęsiona jestem – mówi kobieta drżącym głosem.
W styczniu wraz z mężem wzięli kredyt na nowy telewizor z płaskim ekranem. I teraz co miesiąc z rosnącym niepokojem sprawdzają stan swojego konta w banku. – Każda rata jest wyższa. Nie wiem już, ile tych pieniędzy mamy oddać. Kwota kredytu rośnie i rośnie. Kiedy to się skończy? – załamuje ręce pani Bożena.

Stała kwota, stała rata

Takich osób, które stresują się swoim kredytem, jest coraz więcej. Na szczęście z pomocą przychodzi bank Credit Agricole z szeroką ofertą kredytów o stałej stopie oprocentowania. Na wszystkie kredyty gotówkowe i samochodowe, kredyty konsolidacyjne, a także spłaty ratalne zadłużenia karty kredytowej, bank daje gwarancję stałej raty przez cały okres trwania umowy kredytowej.
– Zaletą kredytu o stałej stopie procentowej jest jego stabilność i przewidywalność. Raz ustalona wysokość oprocentowania nie zmienia się przez cały ustalony z bankiem okres. Niezależnie od tego, co się będzie działo w gospodarce i niezależnie od tego, ile razy jeszcze Rada Polityki Pieniężnej podwyższy stopy procentowe, u nas wysokość raty się nie zmieni. Dzięki temu zawsze znana jest całkowita kwota, jaką trzeba oddać bankowi i nigdy nie będzie tu żadnych niespodzianek – wyjaśnia Tomasz Kamiński, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Relacji z Partnerami w Credit Agricole.

Bezpieczeństwo budżetu

Oferta stałego oprocentowania w Credit Agricole obejmuje również kredyty ratalne, od wielu lat chwalone i doceniane przez klientów. W kwietniu bank już po raz piąty został Konsumenckim Liderem Jakości. Wyróżnienie to przyznawane jest najlepszym markom i firmom działającym na polskim rynku, a ranking tworzony jest na podstawie ponad 15 tys. opinii aktywnych klientów. Poprzednio bank zdobył to wyróżnienie w 2017, 2018, 2020 i 2021 roku. Zdobył również tytuł Lidera Dekady.
Klienci doceniają Credit Agricole przede wszystkim za rzetelną i profesjonalną obsługę, uczciwą ofertę, niskie oprocentowanie i dobre warunki kredytów oraz brak problemów z ich uzyskaniem. Ponadto z badania wynika, że bank wzbudza zaufanie wśród konsumentów, a wielu z nich korzysta z programów ratalnych od lat i uważa Credit Agricole za uczciwą i odpowiedzialną firmę.
– Kolejny tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości to dla nas ogromne wyróżnienie – mówi Jarosław Marek, dyrektor pionu Consumer Finance w Credit Agricole. – Zajmujemy się kredytami ratalnymi od wielu lat. Byliśmy pionierem, liderem i wciąż pozostajemy w czołówce banków finansujących zakupy na raty. Mamy bogate doświadczenie i zaplecze organizacyjne, by najlepiej na rynku służyć klientom. Codziennie ciężko pracujemy na to, aby nasza oferta była najlepsza z możliwych i jak najbardziej dopasowana do oczekiwań klientów.

Nagrodzony Złotym Godłem kredyt ratalny Credit Agricole dostępny jest m.in. dla klientów zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej w budownictwie jednorodzinnym (dostępny za pośrednictwem dystrybutorów takich instalacji, np. firmy Columbus Energy).
Warto dodać, że każdy, kto do 31 lipca skorzysta z kredytu ratalnego banku Credit Agricole może wziąć udział w konkursie i wygrać voucher na podróż kamperem po Europie. Wystarczy napisać, zrobić zdjęcie lub narysować odpowiedź na pytanie: „Jaki jest twój wymarzony cel podróży kamperem”. Dodatkowo co tydzień uczestnicy konkursu mogą wygrać karty podarunkowe Travelplanet o wartości 2 000 zł
– Oj, muszę się zainteresować. Marzy mi się romantyczna podróż – uśmiecha się pani Bożena.

Agata Kraczek

Wydania archiwalne