Kocie musy John Dog for Cats nagrodzone medalem „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2022”

Kocie musy John Dog for Cats nagrodzone medalem „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2022”

„Dla psów i kotów wszystko” – wszystko, co dobre! Tak brzmi hasło polskiej marki John Dog i taka jest jej misja: zapewnić jak najlepszej jakości produkty zwierzakom i ekspercką wiedzę ich opiekunom. Kierując się tą misją, we współpracy z kocim dietetykiem, Agnieszką Cholewiak-Góralczyk, marka stworzyła karmy mokre w postaci musów John Dog for Cats, pełnowartościowe pożywienie dla kotów. Troska o kociaki i zaangażowanie marki John Dog zostały docenione! Karmy mokre John Dog for Cats nagrodzono medalem „Konsumenckiego Lidera Jakości – Debiut Roku 2022”. Produkt ten zdobył takie uznanie nie tylko ze względu na skrupulatny dobór najlepszych składników, ale też na innowacyjne podejście do produkcji jedzenia dla zwierząt. Karmy zapewniają kotom i kociętom wszystko, co dobre dla ich rozwoju i co zaspokaja ich potrzeby żywieniowe. Sprawdźcie sami, czym musy zasłużyły sobie na takie wyróżnienie!

 

Wysoka zawartość mięsa i różnorodność smaków dla kotów i kociąt

 Musy marki John Dog for Cats mają przede wszystkim doskonale dobrany do kocich potrzeb skład. Charakteryzują się bardzo wysoką, nawet do 99%, zawartością mięsa i podrobów. Wysokomięsny skład zapewnia kotom doskonałe trawienie. Zadbano również o inne składniki – do niektórych smaków dodano odrobinę warzyw, aby poprawić perystaltykę jelit.

W składzie musów John Dog for Cats znajduje się także olej z łososia – bogate źródło kwasów omega 3 i 6. Kwasy te odpowiadają między innymi za zdrowie skóry i piękny wygląd sierści kota. Co więcej, wpływają też na pracę serca i układu odpornościowego. To elementy istotne w diecie każdego kota.

A to nadal nie koniec zalet karm mokrych John Dog for Cats! Musimy dodać, że są w 100% naturalne – pozbawione kolorantów i wzmacniaczy smaku. Ponadto nie zawierają zbóż, a więc są w pełni wartościowe i odpowiednie dla kociego organizmu. Podczas ich produkcji nie zapomniano też o indywidualnych kocich upodobaniach. Musy są dostępne w różnych apetycznych wariantach smakowych. Na dorosłe koty czeka aż 6 smaków: kurczak, indyk, łosoś, jagnięcina, przepiórka i królik. Kocięta mogą z kolei posmakować indyka oraz cielęciny. Zadbano tym samym nie tylko o zdrowy rozwój, ale też o szczęście każdego kota!

Musy sprzedawane są w puszkach o pojemności 200 g.

 

John Dog – dla psów i kotów wszystko

 Pełnowartościowy, w 100% naturalny skład przyczynił się do uzyskania medalu „Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2022”, który potwierdza wysoką jakość produktów marki John Dog. W sklepie internetowym marki oraz w wybranych sklepach zoologicznych czeka wiele innych produktów mogących poszczycić się świetnym składem i wysoką jakością, w tym także bogata oferta karm dla psów. Karmy i przysmaki wspierające zdrowie zwierząt oprócz wyselekcjonowanego mięsa zawierają innowacyjne składniki, a wśród nich superfoods: m.in. kryla i owoce jagodowe, ale też zioła, polskie warzywa i wiele innych! Sklep jest też doskonale zaopatrzony we wszelkie, często niezwykle stylowe akcesoria niezbędne w codziennym życiu ze zwierzętami domowymi.

W trosce o właściwy rozwój psów i kotów zespół marki John Dog dzieli się z ich opiekunami specjalistyczną wiedzą. W tym celu powstał blog, w którego tworzeniu biorą udział eksperci, m.in. lekarz weterynarii, behawiorysta, koci dietetyk, psi fizjoterapeuta oraz groomer. Dzięki poradom i wiedzy zebranej na blogu opiekunowie mogą się dowiedzieć, jak pielęgnować swoje zwierzaki, jak dbać o ich zdrowie fizyczne i komfort psychiczny, trenować komendy, a nawet jak się z nimi dobrze bawić.

 

Zadowolenie konsumentów

 John Dog to polska marka, której misją jest poprawa komfortu życia psów, kotów oraz ich opiekunów. Tworzący ją zespół to ludzie, którzy kochają zwierzęta. Wyraz tej miłości dają właśnie poprzez dzielenie się wiedzą, poradami oraz dbanie o wysoką jakość karm i akcesoriów. John Dog dba, by każdy opiekun mógł zapewnić swojemu pupilowi zdrowy rozwój, zaspokojenie potrzeb i dzięki temu szczęśliwe życie.

Sklep johndog.pl z bogatą ofertą karm, akcesoriów, zabawek oraz przysmaków dla zwierząt zyskuje coraz większą popularność. Opiekunowie mogą zamawiać doskonałej jakości produkty dla swoich pupili z dostawą wprost pod drzwi i korzystać z bardzo przystępnych cen oraz częstych promocji. Jeśli jeszcze nie znacie tego wyjątkowego miejsca w sieci, społeczności ludzi, którzy kochają zwierzaki, koniecznie sprawdźcie, co czeka na opiekunów i ich pupili na johndog.pl!

 

(John Dog_fot. 1)

(John Dog_fot. 2)

Wydania archiwalne