Sana – wyciska to, co najlepsze

Świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw to źródło wielu witamin oraz minerałów, których na próżno szukać w sokach pasteryzowanych. Dzięki marce Sana teraz każdy z nas na własną rękę, w swoich czterech ścianach, ma możliwość przygotowania bomby witaminowej w postaci pysznego, świeżo wyciśniętego soku.

 

Moda na świeże soki

Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome w kwestiach dotyczących zdrowego odżywiania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to co jemy oraz pijemy jest ściśle związane z prawidłowym funkcjonowaniem naszego organizmu, ale również dobrym  samopoczuciem, a nawet wyglądem. Owoce oraz warzywa stanowią nieodłączny element odpowiednio zbilansowanej diety. Ich dobroczynnymi właściwościami nie musimy cieszyć się wyłącznie na talerzu, równie dobrze spełnią swoją rolę w postaci soku. Prawidłowo przygotowany sok jest źródłem antyoksydantów, flawonoidów, polifenoli, karotenoidów oraz szeregu innych leczniczych substancji. Soki pomagają oczyszczać organizm z toksyn, uzupełniają witaminy, są idealnym podwieczorkiem lub drugim śniadaniem. Dodają  nam mnóstwo energii, pobudzają pracę organizmu, opóźniają procesy starzenia. Mimo niewątpliwych zalet płynących z samodzielnie przygotowanych soków wielu  z nas zastanawia się czy nie łatwiej, wygodniej oraz szybciej kupić gotowy sok w sklepie, który bez zbędnego wysiłku, prosto z kartonu nalejemy do szklanki? Z całą pewnością nie…. Komercyjne, sklepowe soki, nafaszerowane chemią, których składniki wcześniej poddane były obróbce termicznej i w niczym nie przypominają tych soków, które wyciskane są ze świeżych owoców oraz warzyw, bez dodatków konserwantów i sztucznych barwników. Jak w takim razie poradzić sobie z ciągłym brakiem czasu przy jednoczesnej chęci zmiany nawyków żywieniowych? Z pomocą do wszystkich zainteresowanych przychodzi Sana Polska https://sanapolska.com – dwukrotny Laureat programu Konsumencki Lider Jakości w kategorii Wolnoobrotowe wyciskarki do soków klasy premium.

 

Łatwo, szybko i przede wszystkim zdrowo

Czym Sana wyróżnia się na rynku? Przede wszystkim są to wyciskarki niezwykle wydajne i trwałe, a swoim użytkownikom służą przez długie lata. Niezawodność urządzeń Sana możemy zawdzięczać pracy inżynierów, którzy już na etapie projektowania przykładają wagę do najdrobniejszych szczegółów. Wszystkie części wyciskarek Sana wykonane są z najwyższej klasy materiałów. Podążając za oczekiwaniami klientów, Sana stale wprowadza na rynek coraz to nowsze modele min w 2020 roku marka wzbogaciła swoją ofertę o model Sana 727 Supreme. To jedyna tego typu wyciskarka posiadająca funkcję regulacji ilości obrotów oraz silnik, który nie ma limitu czasu pracy, posiada system dociskania pulpy, a przy tym jest niezwykle cicha oraz estetycznie wykonana.  Sami użytkownicy produktów marki Sana wskazują, że ich urządzenia są niezwykle proste w obsłudze, a dzięki ich pomocy można przygotować soki zarówno z miękkich jak i twardych czy włóknistych składników. Samo przygotowanie soku zajmuje krótką chwilę, podobnie jak jej mycie.

 

O krok od zmiany nawyków żywieniowych

Jeśli chciałbyś cieszyć się orzeźwiającym smakiem świeżych, zdrowych soków niezależnie od pory roku, w zaciszu własnego domu z całą pewnością warto zwrócić uwagę na wyciskarki marki Sana. To marka, której synonimem jest jakość, niezawodność oraz innowacyjność.

 

(fot. 1 – Sana)

(fot. 2 – Sana)

Wydania archiwalne