Synology zadba o bezpieczeństwo Twoich danych

Firma Synology została założona jako firma zajmująca się oprogramowaniem i tak jest do dziś. Sprzęt jest tylko narzędziem do dostarczania rozwiązań Synology klientom. A nowy sprzęt to narzędzie, które pozwala dostarczyć rozwiązania Synology do nowego segmentu rynku.

Firma Synology ma inne podejście niż uznane marki, które obsługują już największe firmy. Wywodzimy się z segmentu konsumenckiego, stawiając na prostotę i intuicyjność przy zachowaniu najwyższych możliwych standardów bezpieczeństwa. Wnieśliśmy nowy powiew do segmentu SMB i wierzymy, że możemy zmienić sposób obsługi IT w segmencie przedsiębiorstw. Jeszcze niedawno stworzenie maszyny wirtualnej było zadaniem dla specjalisty, wymagającym specjalistycznego sprzętu, dużej wiedzy i mnóstwa czasu. Dziś można łatwo tworzyć maszyny wirtualne na swoim NAS-ie, korzystając z wygodnego graficznego interfejsu użytkownika, za pomocą zaledwie kilku kliknięć! Zakładamy, że klienci będą chcieli skorzystać z intuicyjności i prostoty naszego rozwiązania, w którym użyliśmy tej samej zasady dla wszystkich rozwiązań, które dostarczamy. W rezultacie każdy, kto zdecyduje się na korzystanie z rozwiązań firmy Synology, będzie czerpał korzyści z wysokiej efektywności kosztowej i niższego kosztu posiadania.

Na czym będziemy się skupiać w przyszłości?

1. Backup.

Backup jest naszym najwyższym priorytetem. Active Backup Suite to świetne rozwiązanie, które łączy w sobie to, co najlepsze z obu światów – zaawansowane funkcje płatnych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych z modelem bezlicencyjnym. Możesz tworzyć kopie zapasowe rozwiązań chmurowych, takich jak Microsoft 365 i Google Workspace, serwerów Windows i Linux, Hyper-V, VMware, a wkrótce także MacOS.

2. Rozwiązania chmury hybrydowej i chmury C2

Możesz zapytać, dlaczego firma, która mocno promowała chmurę prywatną, postanowiła zaoferować rozwiązania chmurowe. Opracowaliśmy chmurę Synology C2 jako dodatek do naszych rozwiązań Synology NAS. Chmura hybrydowa jest i będzie dużym tematem w kolejnych latach, ponieważ łączy w sobie dobrodziejstwa obu światów – rozwiązań on-premise i chmury. Naszą strategią jest oferowanie naszym klientom rozwiązań z jednej ręki, co ma fundamentalne znaczenie przy zwiększaniu niezawodności powyżej pewnego poziomu. Tylko rozwiązanie kompletne od jednego producenta pozwala uniknąć nieprzyjemnego przerzucania klientów z jednej linii wsparcia technicznego na drugą, ponieważ nikt nie czuje się odpowiedzialny za problem. Całościowe rozwiązania od jednego dostawcy oferują jeden punkt kontaktowy.

3. Nadzór video

Każdy serwer NAS firmy Synology może stać się opłacalnym rozwiązaniem do nadzoru wideo. Jest to część naszej strategii typu “wszystko w jednym” i uważam, że mamy wiele do zaoferowania temu segmentowi rynku.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich danych!

W firmie Synology robimy wszystko, aby pomóc Ci chronić Twoje dane przed przypadkową utratą, ale to Ty jesteś najważniejszym ogniwem w łańcuchu. Wybierz najlepszą strategię ochrony danych – taką jak 3-2-1 – oraz rozwiązanie, na którym możesz polegać! Nie pozwól, aby ransomware zaszyfrował Twoje dane i nie polegaj na RAID, ponieważ to naprawdę nie jest kopia zapasowa. Nie będziesz w stanie odzyskać wszystkich utraconych zdjęć i odtworzyć całego utraconego know-how Twojej firmy. Podziękujesz nam później 🙂

(fot. 1 – Synology)

(fot. 2 – Synology)

Wydania archiwalne