iCredit Konsumenckim Liderem Jakości

Rynek pożyczek pozabankowych bardzo prężnie się rozwija. Ten wzrostowy trend to wynik kilku nakładających się na siebie aspektów jak obecna sytuacja ekonomiczna w kraju, najwyższa od lat inflacja czy niedawna pandemia. Wśród wielu firm oferujących szybkie pożyczki pozabankowe, jedną z cieszących się największym zaufaniem Polaków jest firma iCredit tegoroczny Laureat programu Konsumencki Lider Jakości 2023.

 

Co oferuje iCredit?

To co pożyczkobiorcy cenią sobie najbardziej to wygodna i szybka obsługa oraz łatwość podczas składania wniosku.  Zalet tych nie można odmówić firmie iCredit. Złożenie wniosku zajmuje dosłownie chwilę, odbywa się bez zbędnych formalności a weryfikacja klienta przebiega telefonicznie bądź poprzez weryfikację bankową.

Każdy z klientów ma również szansę dopasować pożyczkę do swoich indywidualnych potrzeb. Podczas składania wniosku można też liczyć na pełne wsparcie doradcy, który pomoże nam dopasować ratę, okres kredytowania oraz kwotę pożyczki w taki sposób aby jak najłatwiej i najszybciej spłacić zaciągnięte zobowiązanie.

Icredit Online to najnowszy produkt w ofercie firmy. Nie trzeba spotykać się z doradcą, proces weryfikacji oraz wypłata środków również odbywa się przez internet. Dzięki tej ofercie nie musisz nawet wychodzić z domu. Wszystko załatwisz w zaciszu własnego mieszkania, a decyzję o przyznaniu środków otrzymasz jeszcze tego samego dnia.

 

Partner godny zaufania

Decydując się na pożyczkę pozabankową warto zawrócić uwagę na firmę sprawdzoną, cieszącą się dobrą opinią wśród dotychczasowych klientów, o ugruntowanej pozycji na rynku. Warto podkreślić, że iCredit to firma działająca na polskim rynku już od 2014 roku, do tej pory udzieliła już ponad 100 000 kredytów. Firma cieszy się również bardzo dobrą opinią, aż 78 % klientów jest zadowolona z usług tej instytucji finansowe. Dane te przekładają się również na ogólnopolskie badania rynku przeprowadzone przez naszą Redakcję. W kategorii o którą pytaliśmy Polaków ,, Pozabankowe pożyczki gotówkowe” iCredit w ocenie respondentów jest firmą, która świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, godną polecenia, do której warto zwrócić się w przypadku problemów finansowych.

(fot. 1 – iCredit)

(fot. 2 – iCredit – Konsumencki Lider Jakości 2023)

Wydania archiwalne