Trafika ponownie na podium!

Rozmowa z Emilem Strapagielem Prezes Zarządu Tabak Grupa sp. z o.o.

Trafika.pl  po raz kolejny otrzymała Złoty Medal Konsumencki Lider Jakości 2024…

…zgadza się. Nasz  profesjonalizm, doradztwo i kompetentna obsługa zostały docenione. Staramy się bardzo szybko reagować na potrzeby Klientów. Cały czas rozszerzamy ofertę produktów i udoskonalamy prowadzone przez nas działania. Chętnie odpowiadamy na każde pytanie i wątpliwości Klienta, staramy się sprostać najbardziej wymyślnym oczekiwaniom. Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Bardzo wysoko stawiamy sobie poprzeczkę gdyż wymaga tego zmieniająca się rzeczywistość – Klienci mają coraz mniej czasu więc wyszliśmy im naprzeciw tworząc sprawny sklep internetowy z ogromnym asortymentem.

Jakich produktów konsumenci najczęściej poszukują?

Poszukują  wyłącznie produktów legalnych, najwyższej jakości, pochodzących bezpośrednio z zakładów tytoniowych i autoryzowanych dostawców i takie właśnie mamy w naszej ofercie.  Zależy nam na całkowitym zadowoleniu Klientów z dokonywanych u nas zakupów dlatego zakupiony towar zostaje natychmiast zapakowany i wysłany jeszcze tego samego dnia.  Daje nam to możliwość unikania wielkich zapasów. Naszym atutem jest ogromny wybór,  szybka dostawa  a nasza dewiza to:  kupuj tanio szybko i na czas.

I tą jakość oraz oszczędność czasu jesteście w stanie im zapewnić każdego dnia?

Owszem. Nasz asortyment tworzą produkty najwyższej jakości, w 100% oryginalne. Chcąc zapewnić jak największy wybór oferowanych produktów nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczenie zamówionego towaru odbywało się jak najkrótszym czasie. Naszym celem jest zapewnienie niskich cen,  jak również nienagannej i fachowej obsługi. Najlepszym tego dowodem jest zaufanie ponad 30 tys. stałych Klientów.
To do ramki czarnej

Właścicielem sklepu jest Tabak Grupa Sp. z o.o., która zajmuje się handlem papierosami, tytoniem i kawą od praktycznie 1989 roku. Obecnie firma posiada ponad 50 specjalistycznych sklepów TRAFIKA, zajmujących się handlem wyrobami tytoniowymi, cygarami, kawą oraz innymi używkami. Rozlokowane są one w centralnej i zachodniej Polsce.

Wydania archiwalne