NEO TOOLS. Stawiamy na jakość i dobry design, czyli odzież BHP na lata

NEO TOOLS – każdego roku stajemy się coraz lepsi 

W 2005 roku narodziła się na polskim rynku marka NEO TOOLS, której celem było dostarczanie przede wszystkim niezawodnych narzędzi, wyróżniających się wytrzymałością, jakością i precyzją wykonania. Postawiliśmy sobie ambitny cel, który niezmiennie staramy się realizować.  

Kiedy 12 lat temu NEO TOOLS przeszła rebranding, odpowiadając na zmieniające się trendy, ale także jeszcze wyższe standardy użytkowników – podjęliśmy to wyzwanie. Marka opiera się obecnie na dwóch głównych filarach: kategorii moto oraz  odzieży BHP. Jesteśmy dumni, że tworzone produkty powstają nie tylko w oparciu o najnowocześniejsze materiały czy technologie, ale także że konsumenci wybierają je w swojej pracy zawodowej i hobbystycznej. 

Marka NEO TOOLS najczęściej wybieraną marką w odzieży BHP 

Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości przyznawany jest corocznie w wielu dziedzinach usług oraz produktów. Jego celem jest wyłonienie tych marek i firm, które są najlepiej oceniane przez konsumentów. W tegorocznej edycji programu, w 2024 roku, NEO TOOLS zdobyło pierwsze miejsce w kategorii „Producenci Odzieży Roboczej”. Aż 84,7% uczestników badania poleciło naszą odzież innym specjalistom z branży oraz pasjonatom korzystającym z BHP. 

Konsumencki Lider Jakości 2024 dla NEO TOOLS 

Opinie użytkowników mówią same za siebie: ,,genialnie wykonane, wygodne i wytrzymałe ubranie”, ,,dobrej jakości”, ,,ergonomiczne – dobrze się w nich pracuje”. Te pochwały są potwierdzeniem słuszności decyzji o przyznaniu Konsumenckiego Lidera Jakości dla odzieży roboczej NEO TOOLS, którą też marka otrzymała kolejny rok z rzędu. W badaniu w 2024 roku, obejmujące prawie 14 000 osób, NEO TOOLS zdobyło najwięcej głosów, wyprzedzając takie brandy jak: Lahti Pro, Strauss, Robod, Teamdress czy Falxpol. 

Respondenci docenili przede wszystkim: 

  • ładny, zgodny z aktualnymi trendami wygląd odzieży, 
  • wiele schowków umożliwiających przechowywanie drobnych akcesoriów, 
  • mocne zapięcia, które sprawdzają się przy częstym użytkowaniu, 
  • solidne szwy, wytrzymujące wiele miesięcy wzmożonej pracy. 

Styl na co dzień, jakość i bezpieczeństwo w pracy, czyli odzież BHP na lata 

W dzisiejszych czasach odzież BHP przestaje być jedynie narzędziem do ochrony w miejscu pracy, stając się także elementem codziennego ubioru. Marka NEO TOOLS doskonale rozumie te zmiany, tworząc odzież roboczą, która nie tylko spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, ale także charakteryzuje się modnym designem i komfortem użytkowania. Dzięki temu, produkty NEO TOOLS są idealnym wyborem zarówno do pracy, jak i na co dzień. 

Projektowanie z pasją oraz świadomością 

W NEO TOOLS nieustannie dążymy do doskonałości, projektując odzież roboczą, która harmonijnie łączy nowoczesne trendy i komfort z ekologiczną świadomością. Nasze projekty są elastyczne, uniwersalne i przyjazne dla środowiska. Każdy model odzieży BHP jest wynikiem świadomego projektowania i wielu lat doświadczenia. Dbamy o każdy detal, aby nasze produkty nie tylko spełniały, ale i przekraczały oczekiwania naszych klientów. 

Original Design Created by NEO 

Żeby to podkreślić, w NEO TOOLS stworzyliśmy znak Original Design by NEO, który wskazuje na projekty opracowane przez naszych technologów odzieżowych. Projekty te są oparte na najnowszych technologiach dotyczących materiałów, zamków czy odblasków. Nasza odzież BHP jest tworzona z myślą o zmieniających się potrzebach rynku pracy i specyfice działań w różnych warunkach, oferując funkcjonalność, wygodę i bezpieczeństwo. 

Przyszłość Projektowania Odzieży BHP 

Według technologa odzieżowego marki NEO TOOLS, przyszłość odzieży roboczej będzie zdominowana przez trendy ekologiczne oraz styl inspirowany odzieżą sportową i outdoorową.  

Przed NEO TOOLS kolejne wyzwania, ale dzięki zdobytemu już doświadczeniu, zaufaniu konsumentów i nieustającej pasji do tworzenia najlepszej odzieży BHP – z pewnością uda się nie tylko utrzymać wysokie standardy, ale i zaoferować jeszcze więcej, biorąc pod uwagę ciągle zmieniające się warunki oraz specyfikę pracy użytkowników. 

(fot. 1 – Neo Tools)

(fot. 2 – Neo Tools)

(fot. 3 – Neo Tools)

(fot. 4 – Neo Tools)

Wydania archiwalne