Strefa Gospodarki to ogólnopolski, niezależny dodatek dystrybuowany wraz z Dziennikiem Gazeta Prawna. Jako doskonały nośnik medialny, stwarza szerokie możliwości promocji wizerunkowej i reklamy zarówno podmiotom uczestniczącym w Programach, których organizatorem jest Redakcja, jak i ich laureatom.

Strefa Gospodarki to organizator uznanych programów promocyjnych, jak: Konsumencki Lider Jakości, Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR, Rynkowy Lider Innowacji – Jakość, Kreatywność, Efektywność, Polska Jakość, Odpowiedzialny Samorząd czy Dobra Spółdzielnia.

Strefa Gospodarki to także profesjonalny zespół dziennikarzy i specjalistów w dziedzinie reklamy prasowej, czego najlepszym dowodem jest kilkadziesiąt wydań dodatku oraz kilkaset firm, które obdarzyły nas swoim zaufaniem.

W tworzeniu wizerunku firmy, produktu czy usługi kwestią najważniejszą jest rzetelne i bieżące komunikowanie się z otoczeniem – z klientem, kontrahentami, mediami czy też lokalnymi społecznościami.

 
DZIENNIK GAZETA PRAWNA JEST PODSTAWOWYM ŹRÓDŁEM INFORMACJI DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ...
Po DGP sięga 75% menedżerów, 76% właścicieli firm, 81% głównych księgowych i 88% urzędników
BLISKO 80% CZYTELNIKÓW TO OSOBY POSIADAJĄCE WYŻSZE WYKSZTAŁCENIE.
PONAD 70% CZYTELNIKÓW TO OSOBY Z DOCHODAMI ŚREDNIMI I WYŻSZYMI
CO NAJMNIEJ RAZ W TYGODNIU PO DGP SIĘGA BLISKO PÓŁ MILIONA CZYTELNIKÓW
KAŻDE WYDANIE TO OD 50 DO NAWET 120 TYSIĘCY EGZEMPLARZY
MA NAJWYŻSZĄ SPRZEDAŻ SPOŚRÓD WSZYSTKICH E-WYDAŃ GAZET CODZIENNYCH
DGP JEST NARZĘDZIEM PRACY, ŹRÓDŁEM WIEDZY DLATEGO REKLAMY W DGP SĄ BARDZIEJ ZAUWAŻALNE I SKUTECZNIEJSZE


Dziękujemy za zaufanie
i zapraszamy do współpracy.

Strefa Gospodarki w 2021 roku otrzymała wsparcie finansowe w ramach programu “Tarcza finansowa 2.0. Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm”. Podmiotem udzielającym wsparcia był Polski Fundusz Rozwoju SA.

Celem uruchomionego programu jest zwalczanie skutków pandemii COVID – 19, poprzez udostępnienie Beneficjentom warunkowo bezzwrotnego Finansowania Programowego dla zapewnienia płynności i stabilności finansowej w okresie poważnych zakłóceń w gospodarce w związku ze skutkami pandemii Covid – 19.

Wydania archiwalne