Konsumencki Lider Jakości

Najwyższa jakość produktów, kompleksowa obsługa i zorientowanie na klienta – to kluczowe aspekty od lat budujące pozycję marki Armedical® na rynku polskim i zagranicznym. Konsumenci doceniają szeroką gamę produktów, stały rozwój i dostarczanie najbardziej zaawansowanych rozwiązań dla poprawy jakości życia – będącej nadrzędną wartością firmy.

Na zaufanie i pozycję lidera pracuje się latami, nie godząc się na kompromisy i stale sięgając wyżej i dalej. Zdobywając po raz kolejny godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI, Armedical® udowadnia, że nie zwalnia tempa, a uznanie ze strony konsumentów potwierdza wysoką jakość dostarczanych rozwiązań w zakresie produktów ortopedycznych, rehabilitacyjnych, oraz środków pomocniczych.

Stabilny partner w biznesie

Na odbiór marki Armedical składa się szereg czynników, z których na wszystkie kładziony jest indywidualny nacisk. Jakość dostępna dla klientów w korzystnych cenach, dostępność w ponad 1500 sklepach medycznych w całej Polsce oraz rozbudowany system wsparcia sprzedażowego budują obraz stabilnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Jakość bliżej ludzi

Rosnąca świadomość oraz zapotrzebowanie na produkty ortopedyczne i rehabilitacyjne stanowią siłę napędową marki. Stale poszukując indywidualnie dostosowanych do potrzeb pacjentów rozwiązań i nie godząc się na kompromisy, Armedical® poszerza swoją ofertę. Działając w ramach zasady „Od profilaktyki po kompleksową opiekę”, proponuje swoim odbiorcom bardzo wysokiej jakości, ultra-ciche materace przeciwodleżynowe, specjalistyczne poduszki czy stymulujące sprawność i rozwój akcesoria rehabilitacyjne.

Sięgając po sprawność i zdrowie

W trosce o jak najszybszy powrót do zdrowia pacjentów kontuzjowanych bądź starszych, Armedical® posiada szeroką gamę produktów rehabilitacyjnych. W ofercie marki znajdują się między innymi podpórki pod plecy poprawiające komfort chorego podczas np. spożywania posiłków, a jednocześnie zapewniające bierną pionizację, przyzwyczajanie ciała do pozycji siedzącej. Na uwagę zasługują cenione rotory do rehabilitacji osób z dysfunkcjami kończyn górnych i dolnych oraz inne produkty ortopedyczne – stabilizatory marki Special Protectors, których Armedical® jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę.
Choć rozpiętość produktów oferowanych przez Armedical® zaczyna się już od niewielkich okładów czy bandaży, sięga także specjalistycznego sprzętu. W przypadku znacznych, długoterminowych ograniczeń ruchu (wynikającego z urazów, doznanych udarów niedokrwiennych, wylewów czy unieruchomienia z innych powodów) ARmedical® proponuje wysokiej jakości kule, laski, balkoniki, podpórki czy wózki inwalidzkie. Ponieważ bardzo ważne jest także zapewnienie bezpieczeństwa podczas higieny i pielęgnacji, w ofercie ARmedical® znajdują się także taborety prysznicowe, krzesła toaletowe, ławki nawannowe oraz nakładki sedesowe jako nieocenione wsparcie np. przy urazach stawów kolanowych czy biodrowych, po operacjach czy zabiegach endoprotetycznych.

Armedical – jakość bez kompromisów

Ponieważ zespół Armedical® wierzy, że dla osiągnięcia pozycji lidera konieczne jest holistyczne podejście do biznesu i dostrzeganie w nim przede wszystkim innych ludzi, wszystkie działania firma koncentruje właśnie na nich. Swoim partnerom oferuje serwis na najwyższym poziomie, opiekę regionalnych przedstawicieli handlowych, bezpłatną infolinię i sprawną realizację zamówień w 24h. Wszystko po to, aby na każdym etapie współpracy być blisko ludzi, z myślą o których i dla których realizują swoją wizję firmy.

Dziękujemy wszystkim klientom za zaufanie i wyróżnienie!

(fot. 1 – ARmedical)

(fot. 2 – ARmedical)

 

(fot. 3 – ARmedical)

(fot. 4 – ARmedical)

Wydania archiwalne