Wynajmuj, zarabiaj i … odpoczywaj!

Możliwość wypoczynku w luksusowym, nowoczesnym apartamencie, w kameralnej, zielonej dzielnicy położonej w granicach Kołobrzegu, a przy tym wszystkim dodatkowe źródło dochodu? Teraz to możliwe, dzięki firmie Nickel Development budującej inwestycyjne, luksusowe Apartamenty Koło Brzegu.

Apartamenty Koło Brzegu nagrodzone tytułem Konsumencki Lider Jakości 2019
Po raz kolejny Redakcja „Strefy Gospodarki”, ogólnopolskiego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej” przeprowadza ogólnopolskie badania konsumenckie, podczas których pytamy Polaków, które marki, produkty oraz usługi w ich ocenie są najlepsze pod względem jakości. Jednym z niekwestionowanych liderów jakości w kategorii Apartamenty Inwestycyjne-Pomorze zostały Apartamenty Koło Brzegu, położone w najbardziej kameralnej dzielnicy miasta Podczelu.

Z nadmorską lokalizacją
Zapewne jednym z największych atutów apartamentów jest ich lokalizacja. Kołobrzeg to największe polskie uzdrowisko nadmorskie, ale także lider kurortów turystycznych. W szczycie sezonu miasto udziela aż 27% noclegów spośród całego polskiego wybrzeża. Dzielnica miasta Podczele, gdzie ulokowane są Apartamenty Koło Brzegu, leży dokładnie 5 km od ścisłego centrum. Jest to świetna lokalizacja dla turystów chcących odpocząć od miejskiego gwaru i cieszyć się zielenią, przestronnymi plażami oraz spokojem, także przy samej inwestycji. Między budynkami zaprojektowano strefę wypoczynkową z koszami plażowymi, która zostanie wysypana złotym piaskiem i otoczona morskimi trawami. Dla dzieci powstanie niewielki pac zabaw, nad którym rozciągnięte będą żagle, zapewniające przyjemny cień w słoneczne dni.

Jak to działa?
Inwestycje w zakup apartamentów pod wynajem są bezpieczne i rentowne oraz coraz bardziej popularne w naszym kraju. Z jednej strony, najemcy chętnie korzystają z możliwości wynajęcia apartamentów w dobrych cenach, z drugiej nabywców przyciągają wysokie zyski: 70% dochodu dla najemcy oraz 30% dla operatora. Przepisem na sukces w tego rodzaju inwestycjach jest wspomniana już atrakcyjna lokalizacja, jak również nowoczesny design. Apartamenty Koło Brzegu spełniają oba te warunki, co daje gwarancję, że chętnych na wynajem nie zabraknie także poza sezonem. Zakupiony apartament będzie stanowił zatem azyl wypoczynkowy, a po zakończonym urlopie stanie się stałym oraz pewnym źródłem dochodu, przynoszącym wyższe profity aniżeli np. lokaty bankowe czy inwestycje w obligacje. Kolejnym atutem tego rodzaju inwestycji jest prostota jego działania: tak naprawdę nie trzeba się o nic martwić. Decydując się na powierzenie swojego apartamentu w zarządzanie, można w łatwy sposób zarabiać. To operator zadba o wszystkie szczegóły, począwszy od pozyskiwania gości, po sprzątanie. Właściciel pod koniec każdego miesiąca otrzymuje tylko rozliczenie. Warto w tym miejscu wspomnieć o obsłudze Apartamentów Koło Brzegu, która przez cały sezon letni jest do dyspozycji Gości, służąc pomocą przy planowaniu dodatkowych atrakcji sportowych czy rekreacyjnych.

Z nastawieniem na sukces Klienta
Chcąc zarabiać na rynku nieruchomości warto zatem zdać się na doświadczenie oraz wiedzę zaufanego partnera. Tą uznaną i doświadczoną marką jest Nickel Development, firma z Poznania. Działa ona nieprzerwanie już od 20 lat, odnosząc sukcesy nie tylko w województwie wielkopolskim ale również na skalę ogólnopolską (m.in. lokalizacje w Warszawie i Mielnie). Dzięki pasji oraz zaangażowaniu, Klienci uzyskują gwarancję, iż wszystkie inwestycje spełnią ich oczekiwania a zainwestowane środki przełożą się na wysokie zyski z tytułu najmu.

(fot. 1 – Wizualizacja Kołobrzeg Nickel)

(fot. 2 – Wizualizacja Kołobrzeg Nickel)

(fot. 3 – Wizualizacja Kołobrzeg Nickel)

Wydania archiwalne