Mexen z godłem Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii Debiut Roku 2020

Mexen z godłem Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii Debiut Roku 2020

Prestiżowy, organizowany co roku plebiscyt Strefy Gospodarki wyróżnił godłem Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii Debiut Roku 2020 firmę Mexen, polskiego producenta armatury łazienkowej. Firma została doceniona za wysoką jakość produktów przy zachowaniu designerskiej, nowoczesnej stylistyki oraz atrakcyjną cenę. To jedno z wielu tego typu wyróżnień otrzymanych przez Mexen, co wyraźnie pokazuje, że rozwój portfolio produktów oraz samej firmy zmierza w najlepszym możliwym kierunku.

Design, nowoczesność i jakość

Mimo iż Mexen jest marką stosunkowo młodą, zdobyła już mocną pozycję na rynku oraz uznanie wśród klientów z Polski, a także Niemiec, Czech i innych krajów europejskich, co świadczy o tym, że przyjęta strategia biznesowa i praktyka tworzenia armatury nowoczesnej oraz modnej, a także charakteryzującej się możliwie najlepszym stosunkiem ceny do jakości przynoszą efekty. Projektowanie oraz produkcja wyposażenia łazienek i toalet w zgodzie z najnowszymi trendami w branży, przy korzystaniu z możliwości technologicznych rozwiniętej infrastruktury produkcyjnej przekładają się na kompleksowe tworzenie produktów odpowiadających gustom wymagających klientów.

Pracując nad poszczególnymi liniami naszych produktów przyświeca nam nadrzędny cel połączenia praktyczności, z czym bezpośrednio kojarzy się wyposażenie łazienek oraz toalet, z modnym designem. W ten sposób produkty Mexen są nie tylko funkcjonalne, czego każdy wymaga i co jest najważniejsze w przypadku armatury, ale również wysoce estetyczne. Nasze produkty są prawdziwą ozdobą łazienek i toalet, ich dosłowną wizytówką, dzięki czemu dopasowują się naturalnie do nowych trendów wnętrzarskich oraz przemawiają do klientów świadomych, poszukujących atrakcyjnego designu i przykładających dużą wagę do stylu swojej przestrzeni domowej.

Modna funkcjonalność w atrakcyjnej cenie

W Mexen zależy nam na tym, by nasza armatura zdobiła domy wszystkich osób wrażliwych na estetykę, a jednocześnie wybierających produkty do łazienek i toalet kierując się trzema wyznacznikami, w myśl których armatura ma być stylowa, funkcjonalna oraz trwała. Przykładając wagę do tych cech, nasze produkty są projektowane od podstaw w zgodzie z aktualnymi trendami – czasem trendy te wręcz kreując, a przy tym wyposażone w technologie zwiększające higienę i rozwiązania funkcjonalne poprawiające komfort codziennego użytkowania.
Co więcej, każdy element armatury sygnowany marką Mexen jest projektowany i produkowany z uwzględnieniem wcześniejszych badań jakościowych, których celem jest opracowanie wyrobów trwałych, o wzornictwie oryginalnym, ale na tyle uniwersalnym i jakości wykonania na tyle wysokiej, by przetrwały wieloletnią eksploatację. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że armaturę łazienkową kupuje się na lata, dlatego zapewnienie trwałości i niezawodności, zarówno estetycznej jak i funkcjonalnej to priorytety naszych projektantów i inżynierów.

Chcemy postrzegać nasze produkty elitarnie pod względem stylistyki, funkcjonalności i trwałości, a jednocześnie dokładać wszelkich starań, by ich ceny były więcej niż przystępne. Dzięki odpowiedniej optymalizacji udaje nam się dziś oferować stosunkowo niedrogie produkty, które wyróżniają się na rynku wspomnianymi cechami. Utrzymanie obecnego poziomu cen w stosunku do ogólnie rozumianej wysokiej jakości to wyznacznik naszych przyszłych sukcesów i tą drogą zamierzamy podążać w tym, jak i w kolejnych latach.

– Godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii Debiut Roku 2020 to dla nas potwierdzenie słuszności obranej drogi. Cieszymy się, nasza firma jest idealnym przykładem na to, że możliwe jest tworzenie modnej, a przy tym funkcjonalnej i trwałej armatury łazienkowej, która cechuje się atrakcyjną ceną. Produkty Mexen stanowią już dziś nową jakość na krajowym rynku i wierzymy, że w przyszłości będą coraz częściej wybierane przez polskich klientów. Nagroda w kategorii Debiut Roku 2020 daje nam dodatkową motywację do pracy i ubiegania się o kolejne wyróżnienia w najbliższej przyszłości – Rafał Kieszkowski, CEO MEXEN.

 

Wydania archiwalne