Ciepło, cieplej, Ciepło Systemowe

Redakcja Strefy Gospodarki podsumowuje kolejną edycję Ogólnopolskiego Rankingu Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej, tym razem za rok 2019. Zachęcamy do lektury wydania i zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi oferowanymi przez czołowe przedsiębiorstwa branży ciepłowniczej w Polsce. Gratulujemy Laureatom – zapraszamy również na strefa-gospodarki.pl gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o tegorocznej edycji Rankingu.

Dariusz Zamiar, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o.

– Przede wszystkim chciałbym bardzo serdecznie podziękować Kapitule nagrody za tak prestiżowe wyróżnienie. IV miejsce w Polsce to dla nas wielka niespodzianka i zaszczyt. To wyraz uznania dla odpowiedzialnej i skutecznej załogi, jednak znając nasze ambicje nie poprzestaniemy na tym. Przed nami kolejne inwestycje, które świadczą o dużym potencjale przedsiębiorstwa. Planujemy stale rozwijać naszą sieć cieplną, aby coraz większa rzesza Odbiorców miała możliwość docenić bezawaryjność systemu ciepłowniczego, ale przede wszystkim komfort i bezpieczeństwo jakie oferuje Ciepło Systemowe. Dbamy o ekologię, współpracujemy z lokalną społecznością. Stawiamy sobie najwyższe cele, dlatego będziemy robić wszystko, aby w przyszłym roku ten i tak już świetny rezultat, jeszcze poprawić.

Jerzy Woźniak, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Radzyniu Podlaskim.

-Po raz pierwszy przedsiębiorstwo, którym kieruję, znalazło się na wysokim jak dla nas dziesiątym miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej za rok 2019. Jesteśmy małą firmą, ale z dużymi ambicjami w zakresie zaopatrywania naszych odbiorców w energię cieplną na coraz wyższym poziomie. Modernizacja naszego systemu ciepłowniczego ma na celu zapewnienie najbardziej ekonomicznej pracy, zwiększenie efektywności i sprawności jego funkcjonowania. Corocznie pozyskujemy nowych odbiorców, co przynosi efekty w postaci zwiększonych przychodów. Daje nam to możliwość dalszego inwestowania. Dziękuję załodze za sumienne wykonywanie obowiązków. Przed nami jeszcze dużo pracy dla dobra mieszkańców.

PEC-e 2019

1. Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bydgoszczy
2. Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. w Koszalinie
Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.
3. Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Gdyni
4. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o.
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Olsztynie
5. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Kielcach
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – Krośnieński Holding
Komunalny Sp. z o.o.
6. ENGIE EC Słupsk Spółka z o.o.
7. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Świnoujściu
Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Inowrocławiu
8. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Mińsku Mazowieckim
9. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Geotermia Podhalańska S.A.
10. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z o.o. w Radzyniu Podlaskim

Sumienne wykonywanie obowiązków. Przed nami jeszcze dużo pracy dla dobra mieszkańców.

Wydania archiwalne