Wentylacja najwyższej klasy

Pro-Vent systemy wentylacyjne została laureatem w plebiscycie Konsumencki Lider Jakości – Lider Dekady 2011 – 2022. Zdaniem respondentów firma Pro-Vent jest najbardziej rozpoznawalną marką w swojej kategorii w kraju, a 5 wygranych edycji programu Konsumenckiego Lidera Jakości świadczy dodatkowo o wysokiej jakości urządzeń.

Firma Pro-Vent to polski producent urządzeń do wentylacji budynków i oczyszczania powietrza, wpływających na znaczną poprawę jakości powietrza. O wyróżnieniu marki Pro-Vent zdecydowały głosy respondentów, w ocenie których firma należy do jednej z najlepszych firm na rynku w branży wentylacyjnej. Urządzenia zaś charakteryzuje wysoka jakość, bezawaryjna praca przez wiele lat oraz efektywność. Do najczęstszych skojarzeń z marką Pro-Vent należą: naprawdę dobra jakość, profesjonalizm, efektywne działanie czy świetny stosunek jakości do ceny.

W swojej ofercie firma Pro-Vent posiada ponad 50 typów rekuperatorów PRO-VENT MISTRAL. Są to urządzenia energooszczędne, które generują bardzo niskie zużycie energii, a co za tym idzie dają duże oszczędności użytkownikom. Na wyróżnienie zasługuje również przyjemna estetyka, cicha praca czy szerokie możliwości sterowania.

W odpowiedzi na problem smogu, firma Pro-Vent stworzyła barierę, która nawet w 99,95% oczyszcza napływające do domu powietrze. Elektryczny oczyszczacz powietrza PRO-VENT CLEAN R wyłapuje i neutralizuje związki chemiczne, pyły, bakterie, wirusy (w tym koronawirusy) i alergeny. Zamienia powietrze w rześki powiew dzięki wbudowanej funkcji jonizacji. Dodatkowo, pełna współpraca rekuperatora MISTAL z elektrofiltrem CLEAN R zabezpiecza budynek przed niekontrolowanym napływem zanieczyszczeń z zewnątrz.

Idealnym uzupełnieniem wentylacji mechanicznej (rekuperacji) jest zastosowanie gruntowego wymiennika ciepła. Urządzenia, które wykorzystując energię płytkich warstw gruntu, obniża zapotrzebowanie na ciepło budynku. Dodatkowo, w okresie letnim dostarcza do budynku chłodne powietrze. I to wszystko praktycznie bezkosztowo.

(fot. 1 – Pro-Vent)

Wydania archiwalne