LICZY SIĘ JAKOŚĆ

…i tą jakością marka WIPER stara się konkurować od rynkowych początków. Łazienkowe odpływy linowe marki WIPER od lat są synonimem stylu i jakości czego kolejnym potwierdzeniem jest przyznanie wyróżnienia Konsumencki Lider Jakości – Lider Dekady 2011-2021.

 

Kilka słów o WIPER…

WIPER Sp. z o.o. jest producentem systemów odpływów prysznicowych oraz odwodnień przemysłowych znajdujących zastosowanie w łazienkach w domach i hotelach, basenach, saunach, oraz w branży Spa & Wellness. Odwodnienia liniowe i wpusty WIPER pozwalają na wygodne i dostosowane do indywidualnych oczekiwań zaaranżowanie przestrzeni prysznicowej. Firma jest wiodącym polskim producentem nowoczesnych systemów odpływów ze stali nierdzewnej, regularnie prezentującym swe produkty na targach w kraju i zagranicą. Oprócz odwodnień firma posiada w swojej ofercie także kabiny prysznicowe, brodziki, płyty podposadzkowe, systemy uszczelniające, ogrzewanie podłogowe oraz maty wygłuszające. Produkty firmy uhonorowane zostały wieloma nagrodami, zarówno na targach jak i w prasie branżowej, głosami fachowców oraz szerokiego grona zadowolonych klientów.

Uznanie klientów…

Właśnie nagrody przyznawane przez konsumentów są dla firmy WIPER szczególnie ważne, są powodem do dumy ponieważ to finalny odbiorca najlepiej na co dzień weryfikuje jakość produktów. Łazienkowe odpływy liniowe sygnowane logo WIPER są pięciokrotnym Laureatem programu Konsumencki Lider Jakości…co przełożyło się na przyznanie marce wyróżnienia Konsumencki Lider Jakości – Lider Dekady 2011-2021

Jakość, jakość, jakość…

WIPER ogromny nacisk kładzie na jakość produktów i ich funkcjonalność. Jest to możliwe dzięki nowoczesnym procesom produkcyjnym opartym na komputerowych systemach projektowych. W przygotowaniu produktu wykorzystywane jest projektowanie CAD ze szczegółowym modelowaniem przestrzennym 3D. Do produkcji odwodnień używana jest najwyższej jakości certyfikowana stal nierdzewna (AISI 304 i AISI 316). Obecnie WIPER zaopatruje tysiące klientów w Europie i poza nią – ceniących nie tylko wyjątkowy design i nowoczesność, elegancje i wygodę, praktyczność i bezpieczeństwo ale także, a może przede wszystkim, wysoką jakość.

(fot. 1 – Wiper)

(fot. 2 – Wiper)

Wydania archiwalne