KrakVet.pl – lider logistyczny na rynku zoologicznym

Sklep zoologiczny KrakVet szczyci się wieloletnim doświadczeniem w branży zoologicznej – od ponad 15 lat dbamy o to, by zapewnić szeroką ofertę produktów wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie i z ekspresową dostawą. Łączy nas miłość do zwierząt i zaangażowanie w ich dobrostan. Dzięki temu oferujemy nie tylko wygodne i sprawne zakupy, lecz również dążymy do edukowania Klientów na temat potrzeb zwierząt domowych oraz budowania społeczności opiekunów zwierząt, którzy mogą dzielić się ze sobą doświadczeniem. Stawiamy sobie za cel zapewnienie Klientom wygodnych zakupów w atrakcyjnej cienie, które pozostawią najlepsze możliwe wrażenie i zachęcą do kolejnych zakupów. Sprawdź, jakie rozwiązania wdrożyliśmy, aby to zagwarantować.

Błyskawiczna dostawa i weekendowe wysyłki

W KrakVet gwarantujemy ekspresową dostawę kurierem na adres lub do paczkomatów InPost. 99% zamówień złożonych do godziny 14:00 jest wysyłane jeszcze tego samego dnia! Ponadto realizujemy również weekendowe wysyłki, dzięki którym możesz otrzymać karmy i akcesoria zamówione do godziny 14:00 w niedzielę już w poniedziałek. Korzystamy ze sprawdzonych firm kurierskich abyś mógł otrzymać swoje zamówienie szybko i sprawnie. Na portalu Ceneo na ofertach KrakVet zobaczysz zasłużone wyróżnienie najszybszej dostawy.

Program lojalnościowy

W Krakvet budujemy bazę lojalnych Klientów poprzez program lojalnościowy opierający się na systemie punktów za zakupy oraz wystawianie opinii o produktach i zamówieniach. Za każdy zakup lub opinię otrzymasz punkty, które później możesz wymienić na produkty objęte promocją – im więcej kupujesz w KrakVet, tym więcej zyskasz!

Zakupy na każdą kieszeń

Oferujemy szereg licznych okazji, promocji i akcji testowych, a także stały rabat na zestawy karm i akcesoriów. Szeroki wybór marek pozwala znaleźć produkty dobrej jakości bez względu na budżet. Mamy świadomość zmieniającej się sytuacji ekonomicznej i bierzemy pod uwagę jej wpływ na dobrostan zwierząt, dlatego też oferujemy sprawdzone marki w dobrych cenach. W KrakVet pomagamy Klientom znaleźć odpowiednie karmy, które spełnią zapotrzebowanie żywieniowe zwierząt bez obciążenia portfela poprzez publikowanie rankingów niedrogich karm i artykułów porównujących karmy w niskiej cenie.

Ponad 15 lat świetnej oferty

Szeroka gama karm dla zwierząt domowych i akcesoriów dostępnych w ofercie KrakVet pochodzi wyłącznie od sprawdzonych marek cieszących się pozytywnymi opiniami. Kupując na KrakVet masz pewność, że wybierasz produkt dobrej jakości dla Twojego pupila. Co więcej, gwarantujemy wyłącznie sprawdzone ceny, jako że produkty są sprowadzane bezpośrednio od producentów lub oficjalnych dystrybutorów.

Budowanie społeczności KrakVet

Prowadzenie bloga oraz forum zoologicznego, a także stała obecność na mediach społecznościowych takich, jak Facebook czy Instagram zapewnia komfortową i swobodną komunikację z Klientami, którzy mogą szybko dowiedzieć się o nowościach i promocjach, poszerzyć swoją wiedzę lub wziąć udział w konkursie.

Rozwój i innowacje

W KrakVet stale dążymy do wdrożenia nowych rozwiązań i śledzimy najnowsze trendy w branży zoologicznej, a także dostosowujemy się do potrzeb Klientów. Błyskawiczna dostawa, przejrzysta i nowoczesna strona internetowa, program lojalnościowy i liczne promocje to tylko jedne z wielu udogodnień, które oferujemy Klientom. Prowadzimy również edukacyjnego bloga i forum zoologiczne, a także publikujemy rankingi i recenzje karm ułatwiające wybór produktów dostosowanych do potrzeb pupili. Dzięki konfiguratorowi karm łatwo znajdziesz odpowiedni pokarm, natomiast dzięki współpracy z marką Farmina możesz skorzystać z darmowej konsultacji żywieniowej i otrzymać rabat na zakup karmy.
Postaw na rozwój i doświadczenie, a znajdziesz w KrakVet wszystko, czego potrzebuje Twój pupil!

(fot. 1 – Krakvet.pl)

(fot. 2 – Krakvet.pl)

(fot. 3 – Krakvet.pl)

(fot. 4 – Krakvet.pl)

(fot. 5 – Krakvet.pl)

(fot. 6 – Krakvet.pl)

(fot. 7 – Krakvet.pl)

Wydania archiwalne