Logistyka – wysoka jakość i profesjonalna obsługa

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyniki Ogólnopolskiego Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Logistycznych za rok 2023. Gratulujemy zwycięzcy tegorocznych zmagań – Grupie Raben, a także pozostałym firmom, które uzupełniły krajową czołówkę. Zapraszamy naszych Czytelników do zapoznania się ze szczegółowym zestawieniem rankingowym oraz wizytówką trzeciej na ogólnopolskim podium – Grupy Delta Trans w wydaniu gazetowym, a także z szerszymi prezentacjami nagrodzonych przedsiębiorstw logistycznych dostępnymi na stronie www.strefa-gospodarki.pl

 

Agnieszka Porębska, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu w JAS-FBG S.A.:

Zajęcie drugiego miejsca w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Logistycznych za rok 2023, to dla nas ważne wyróżnienie. W JAS-FBG S.A. stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i profesjonalną obsługę klienta. Angażujemy się i wspieramy ważne społecznie inicjatywy. Nasza kompleksowa oferta, efekt ponad 30. lat działalności  firmy, obejmująca wszystkie usługi TSL,  pozwala nam w sposób elastyczny dostosowywać się do potrzeb naszych aktualnych i przyszłych klientów. Znaczącym elementem  sukcesu firmy jest zaangażowanie pracowników, ich wiedza i doświadczenie. Cieszymy się z zajęcia tak wysokiego miejsca, które pokazuje, że potrafimy realizować nasze cele. Czujemy silną motywację do pracy nad dalszym rozwojem firmy.

 

Rafał Rusjan, Prezes Zarządu „Sokołów-Logistyka” Sp. z o.o.:

Niezmiernie nam miło, że „Sokołów-Logistyka” Sp. z o.o. otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Przedsiębiorstw Logistycznych za rok 2023. Spółka od wielu lat stawia na jakość oferowanych usług, jak również na działania związane z podnoszeniem kwalifikacji kadry Spółki. Istotne jest dla nas także podejmowanie inicjatyw mających korzystny wpływ na środowisko oraz propagujących bezpieczeństwo w ruchu drogowym. W przyszłości mamy zamiar kontynuować podjęte zadania i nadal się rozwijać.

1. Grupa Raben
2. JAS-FBG S.A.
3. Grupa Delta Trans
4. Polfrost Internationale Spedition Sp. z o.o.
5. SKAT Transport P.S.A.
Wyróżnienia
„Sokołów-Logistyka” Sp. z o.o.

Wydania archiwalne