KOMFORTOWE ZAKUPY DOCENIONE PRZEZ KLIENTÓW

Sklepy Komfort S.A. stanowią integralną część polskiego rynku wnętrzarskiego. Jako wiodąca firma w branży aranżacji i wykończenia wnętrz, przez ponad 30 lat budowały swoją renomę, dostarczając Klientom innowacyjne produkty i rozwiązania. Z siedzibą w Łodzi, sieć 160 sklepów rozciąga się po całym kraju, oferując bogaty asortyment produktów do kompleksowego wykańczania i urządzania wnętrz. Wchodząc w nową erę swojej działalności, firma nie tylko utrzymuje swoją dominującą pozycję w branży podłogowej, ale również poszerza swoją ofertę, wprowadzając do asortymentu nowe kategorie produktów: łazienki, kuchnie, meble i drzwi.

 

Po zaledwie 4 latach od wejścia na rynek z produktami do wyposażenia łazienki Komfort w tym roku zdobył tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Specjalistyczne Sklepy Łazienkowe” – co potwierdza nie tylko wysoką jakość oferowanych produktów, ale także eksperckość i zaangażowanie pracowników Komfortu wspierających Klientów w ich drodze do posiadania wymarzonej łazienki.

 

Wyselekcjonowana oferta dostosowana do Klientów

Wprowadzenie do oferty produktów wyposażenia łazienki i kuchni miało transformacyjny charakter dla naszej firmy. Współpracując z najlepszymi światowymi markami łazienkowymi każdego dnia pomagamy naszym Klientom zaprojektować ich wymarzone łazienki i pokoje kąpielowe. Nasza oferta kilkunastu tysięcy starannie wyselekcjonowanych produktów marek takich jak Cersanit, Opoczno, Roca, Geberit, Grohe, Deante, Omnires, Senti czy Tubadzin, w połączeniu z wiedzą ekspercką naszych projektantów, pozwalają naszym Klientom w prosty i szybki sposób zaprojektować ich wymarzone wnętrza – mówi Wojciech Kiestrzyń, CEO w firmie Sklepy Komfort S.A. – Oferując unikalne doświadczenia zakupowe w sklepach fizycznych i przez www.komfort.pl wspieramy naszych Klientów w procesie inspiracji, wyboru produktów, projektu wnętrza, a nasze firmy montażowe zamieniają projekty w gotowe fantastyczne i modne łazienki. Przyznanie nam tytułu „Lider Jakości” w kategorii „Specjalistyczne Sklepy Łazienkowe” traktujemy w kategorii zobowiązania do konsekwentnej wytężonej pracy nad dalszą poprawą doświadczeń zakupowych naszych Klientów, troski o naszą ofertę i atrakcyjne ceny produktów w naszej ofercie – kontynuuje Wojciech Kiestrzyń

To co wyróżnia Komfort na tle innych sklepów z ofertą łazienkową to przemyślany asortyment produktowy ukierunkowany na zróżnicowane potrzeby Klientów – z punktu widzenia estetyki, stylu czy ceny rozwiązania. Posiadając największą sieć specjalistycznych sklepów łazienkowych w Polsce możemy oferować najnowsze kolekcje światowych marek w najlepszych cenach. Proces zakupowy Klientów wspierają nasi doradcy i projektanci, których kompetencje cały czas rozwijamy. W każdym sklepie prezentujemy rozwiązania adresowane do różnych stylów i gustów – od rozwiązań klasycznych przez lubiane w Polsce jasne łazienki skandynawskie z dużym udziałem płytek imitujących drewno, po nowoczesne łazienki z dużą ilością betonów czy łazienki industrialne w stylu loftowym – podsumowuje Marcin Kłos, Bussines unit Director w firmie Sklepy Komfort S.A.

 

Unikalny układ sklepu: Łazienka jako Strefa Inspiracji

Na samym wejściu do sklepu przedstawiany jest szereg inspiracji w postaci gotowych aranżacji łazienkowych. Komfort pokazuje w ten sposób swoje kompetencje produktowe i aranżacyjne. Dla każdej z inspiracji punktem wyjścia jest strefa beauty w postaci szafki z umywalką i lustrem, które rozbudowywane są o strefę kąpielową czy relaksacyjną. Wnętrza uzupełniane są światłem, akcesoriami łazienkowymi i dekoracjami tworząc pomysł na kompletną łazienkę.

Po części inspiracyjnej Klient przechodzi do strefy wyboru płytki, która stanowi bazę dla każdej łazienki. Oferując najmodniejsze dekory we wszystkich formatach sklepy Komfort wskazują możliwe rozwiązania z punktu widzenia stylu, formatu i ceny.

Kolejnym etapem jest strefa wyboru produktów wyposażenia łazienek – począwszy od mebli łazienkowych, przez ceramikę sanitarną, wanny, brodziki kabiny prysznicowe po finalne armatury, grzejniki czy elementy hydrauliki.

Sklepy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby Klient podróżował od inspiracji, przez strefę płytki będącej bazą każdej łazienki aż po wyposażenie łazienkowe. Na końcu części łazienkowej sklepu znajduje się strefa projektu, w której pracownicy firmy zamieniają wizje i pomysły Klientów w praktyczne rozwiązania. Warto dodać, że dla kupujących w sklepach Komfort projekty realizowane są całkowicie za darmo.

 

Innowacyjność w sklepie i online

Wraz z rozwojem oferty sklepów fizycznych firma rozwija sprzedaż produktów i usług online poprzez sklep www.komfort.pl, oferując Klientom jeszcze więcej jakościowych inspiracji oraz produktów w kategoriach łazienek, podłóg, drzwi kuchni i dekoracji. W sklepie online można skorzystać z usługi zdalnego projektowania, zamówić produkty, porozmawiać z konsultantem, złożyć zamówienie zarówno na produkty, jak i na usługi transportu, czy montażu produktów. Na stronie internetowej znajdziemy też szereg narzędzi do samodzielnego projektowania kuchni i łazienek, wizualizatorów podłóg czy konfiguratorów drzwi. Komfort dalej się rozwija, każdego dnia poprawiając doświadczenia zakupowe Klientów sklepów fizycznych i sklepu online, rośnie ilość i jakość sklepów. Otrzymane wyróżnienie potwierdza słuszność wybranej drogi.

(fot. 1 – Komfort)

(fot. 2 – Komfort)

(fot. 3 – Komfort)

(fot. 4 – Komfort)

(fot. 5 – Komfort)

Wydania archiwalne