Hardmaister: numer 1 w Polsce – drugi raz z rzędu!

Znany producent domków ogrodowych – Hardmaister po raz kolejny triumfuje w prestiżowym programie Konsumencki Lider Jakości, zdobywając złoty medal w kategorii domki narzędziowe. To nie tylko potwierdzenie najwyższych standardów jakości oferowanych produktów, lecz także świadectwo zaufania i rozpoznawalności marki w oczach konsumentów. Jak marka wprowadzona na rynek w 2021 roku tak szybko stała się liderem w branży architektury ogrodowej? Poznaj sekret ich sukcesu!

To już drugi rok z rzędu, gdy Hardmaister otrzymuje złoty medal Konsumenckiego Lidera Jakości. Dlaczego klienci wybierają produkty tej marki? Co sprawia, że ich domki narzędziowe są tak popularne? Jak się okazuje, powodem jest nie tylko najwyższa jakość oferowanych produktów, lecz także doskonale przemyślana koncepcja na prosty i intuicyjny montaż.

Jak mówi Michał Bartkowiak, CEO Focus Garden, sklepu, który jest właścicielem marki Hardmaister:

– Hardmaister łączy nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu produktów do ogrodu i pasję do kreowania estetycznych, praktycznych i funkcjonalnych rozwiązań. Kładziemy duży nacisk zarówno na jakość wykonania naszych produktów, jak i  użyteczność, których wyrazem w przypadku domków narzędziowych jest między innymi solidna konstrukcja oraz łatwość montażu. Dzięki temu połączeniu każdy może cieszyć się nowoczesnym i funkcjonalnym elementem architektury swojego ogrodu.

Jak podkreśla marka: Nie musisz być doświadczonym montażystą, aby złożyć domek narzędziowy Hardmaister. Aby odpowiednio zamontować domek narzędziowy, trzeba zapamiętać kilka ważnych kwestii.

Przed montażem, najistotniejsze jest wybranie odpowiedniego miejsca: teren powinien być regularny, utwardzony i równy, z dobrym odpływem wody. To zapewnia stabilność nawet przy silnych wiatrach. Zaleca się ukończenie instalacji w ciągu jednego dnia, aby uniknąć potencjalnych uszkodzeń konstrukcji oraz zapewnić kompletność montażu. Domek narzędziowy najlepiej montować w dwie osoby, wtedy praca przebiega sprawniej i bezpieczniej, dzięki wzajemnej pomocy i współdziałaniu. Dodatkowo, na platformie YouTube dostępna jest video-instrukcja montażu, co jeszcze bardziej ułatwia proces.

Dla osób, które cenią sobie czas firma oferuje także usługę montażu przez doświadczoną ekipę montażystów.

Do kupienia na focusgarden.pl

Produkty marki Hardmaister są dostępne w sklepie internetowym focusgarden.pl, który od niemal dwóch dekad dba o estetykę i funkcjonalność polskich ogrodów. Focus Garden oferuje szeroki wybór produktów dla pasjonatów ogrodów, majsterkowiczów oraz miłośników odpoczynku na świeżym powietrzu. Dzięki wygodnym i bezpiecznym opcjom płatności, klientom zapewnia się elastyczność i komfort w dokonywaniu zakupów.

– Ponowne zdobycie przez markę Hardmaister złotego medalu w programie Konsumencki Lider Jakości jest powodem do dumy dla całego zespołu. To również potwierdzenie, że oferta firmy, oparta na najwyższej jakości i dbałości o potrzeby klientów, zyskuje uznanie i zaufanie na rynku -podsumowuje Michał Bartkowiak.

(fot. 1 – Hardmaister)

(fot. 2 – Hardmaister)

(fot. 3 – Hardmaister)

Wydania archiwalne